Verslo planas AB “Rokiškio sūris”


Rokiskio suris organizacine struktura. Vaistinės verslo planas. Rokiskio surio misija ir vizija. Rokiskio suris misija. Rokiskio suris strateginis planas. Rokiskio surio vizija. Rokiškio sūrio vizija misija. Rokiskio pienas organizacijos struktura. Organizacine struktura rokiskio suris. Surio verslo.

AB “Rokiškio sūris”. Verslo idėja. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Organizacijos vidinė ir išorinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Socialinė atsakomybė. Planavimas ir strateginis valdymas. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Naudota literatūra. Įmonės vidinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Planavimas. Organizavimas ir kontrolė. Vadovavimas ir organizacijos kultūra. Veiklos rezultatai. Naudota literatūra.

Lietuvoje jau spėjo užsipildyti vaistinių rinka, ir naujas vaistines steigia tik didelį finansinį pajėgumą turinčios bendrovės (kaip euro vaistinių tinklas, įsteigtas vp market bendrovės).

įsteigti vaistinę yra daug sudėtingiau, nei paprastą maisto prekių parduotuvę, ar paslaugų firmą, nes reikia didelio pradinio kapitalo atsargoms, įrangai, darosi vis sunkiau surasti tinkamus kadrus. Reikia rasti tinkamą vietą, paskaičiuoti ar vaistinės veikla bus efektyvi, ar bus galima konkuruoti su kitomis vaistinėmis.

Mano tyrimo esmė yra išnagrinėti vienos vaistinės veiklą, jos aplinką, vidinę struktūra, ir pagal tai įvertinti, ar verta, o jeiši įmonė yra juridinis asmuo, turintis ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, turi atsiskaitomąsias sąskaitas bankuose ir savarankišką balansą. Įmonę aptarnauja AB šiaulių bankas, šilutės filialas. (a/s 468677).

Pagrindinė įmonės veikla yra vaistų, ir kitos medicininės įrangos prekyba, taipvadovaujantį personalą sudaro žmonės : vedėjas (įmonės savininkas), vedėjo pavaduotoja ir gamybos skyriaus vedėja.

Dėl įmonės kaip vaistinės specifikos, įmonės dydžio ir susidariusios vidinės iį gintaro vaistinė vedėjas yra kartu ir savininkas, jo pagrindinės pareigos yra kontrolės vykdymas, sutarčių sudarymas, visų su įmone susijusių juridinių reikalų tvarkymas.

Taip pat sunkumų sukelia vyriausybės vykdoma politika. Pavyzdžiui laikas nuo laiko, keičiami tesiniai aktai, kurie sunkina konkurencinę atmosferą. ( dėl vaistinių steigimo tvarkos norminių aktų atitikimo konkurencijos įstatymo nuostatoms ), taip pat nestabili sveikatos apsaugos ministerijos politika ( dėl 200x m. Kompensuojamųjų vaistų bazinių kainų kainyno papildymo ), kai daromi neesminiai kainų pakeitimai sukelia sunkumų kaupiant prekių atsargas, dažnai reikia daryti perkainavimus.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2010 m.
  • 17 puslapių (2072 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nijolė
  • Verslo planas AB “Rokiškio sūris”
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas AB “Rokiškio sūris”. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-rokiskio-suris.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 09:32
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo