Verslo planas siuvimo įmonė


Siuvimo imones verslo planas. Verslo planas siuvimo imonei. Siuvimo imoniu verslo planai. Siuvimo verslo planas. Uab dija veikla akcininkas. Siuvimo įm. gamybos ataskaita. Siuvimo įmonės planavimas. Uab dija. Artūras kazlauskas imone. Siuvim verslo planas nemokamai.

UAB „Dija“ verslo planas. Santrauka. Verslo aprašymas. Rinkodara. Marketingo planas. Gamyba. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansai. Literatūros sąrašas. Priedai. Šiuo metu Lietuvoje vis atsirandančios siuvimo įmonės rodo, kad šalies rinka neužpildyta vietiniais gaminiais. Todėl naujai kuriama UAB “DIJA” Lietuvos rinkai pasiūlys klasikinio stiliaus vyriškus ir moteriškus žieminius pusilgius paltus, kuriuos įsigys įvairūs užsakovai. Pirmaisiais veiklos metais UAB “DIJA” jau sudarė sutartis su trimis pagrindiniais užsakovais, kuriems ir bus parduodama visa produkcija. UAB “DIJA” paltų kaina bus orientuota į vidutines pajamas (800-1400 Lt) gaunančius miestų gyventojus, o stilius kartu bus jaunatviškas, tačiau klasikinis. Įmonės pagrindinis tikslas būtų įsitvirtinti ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir Rytų Europos valstybėse. Tai galima būtų įgyvendinti tik plečiant gamybos apimtį ir ganant papildomų investicijų iš potencialių investuotojų. Tik gavus papildomų lėšų UAB “DIJA” galės įsitvirtinti rinkoje ir plėsti savo veiklą.
Kadangi įmonės siūnamų paltų kaina yra nedidelė, kokybė gera, tai užsakovų turėtų netrūkti. Per metus įmonė planuoja pasiūti 2540 paltų, iš jų 1048 vyriškų ir 1492 moteriškų, kuriuos nupirks UAB “E5 - Mode”, UAB “Apranga”, UAB “Elegancija”.
Įmonės steigėjas ir pagrindinis akcininkas yra Artūras Kazlauskas, jo indėlis į įmonės veiklą 50 000 Lt. Įmonės akcininkai aktyviai dalyvauja įmonės valdyme. Pagrindinis akcininkas, akcininkų susirinkime, buvo išrinktas UAB “DIJA” direktoriumi. Kiti akcininkai taip pat dirba administracijoje. Iš viso įmonėje dirba 19 darbuotojų, iš jų pagrindinių darbuotojų yra 10. Įmonės įstatinis akcinis kapitalas 120 000 Lt. Per metus UAB “DIJA” planuoja gauti grynojo pelno 192391 Lt. Pradėdama savo veiklą įmonė turės 25349 Lt grynais pinigais. Iš kurių turi būti išmokėtas avansas 2003 metų sausio mėn., nuoma. Visas kitas akcinis kapitalas buvo panaudotas įsigyjant žaliavas, įrengimus, kitą ilgalaikį ar trumpalaikį turtą. Įmonė nuomoja patalpas, taip sutaupoma lėšų gamybos apimčiai plėsti, o taip pat ir naujoms, erdvesnėms ir didesnėms patalpoms įsigyti.

Nauja siuvimo įmonė verslo pasaulyje yra įprastas reiškinys. UAB “DIJA” siūs pusilgius vyriškus ir moteriškus žieminius paltus.

Įmonės gamybinės patalpos ir buveinė įsikūrę vienoje vietoje. UAB “DIJA” patalpas nuomoja, vėliau ketina įsigyti savo pastatus.

UAB “DIJA” pagrindinis tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, kaip kokybiškų žieminių vyriškų ir moteriškų paltų gamintojai.

Pagrindiniai įmonės gaminiai yra žieminiai vyriški ir moteriški pusilgiai paltai. Paltai yra siuvami juodo vilnonio audinio. UAB “DIJA” siuva klasikinio stiliaus gaminius. Pirmaisiais imonės egzistavimo metais įmonė savo produkciją realizuos Lietuvos rinkoje, sutartys su pirkėjais jau sudarytos. Įmonės planuojamas grynasis pelnas 192391 Lt. Atsižvelgiant į pajamų dydį įmonė pirmais metais PVM mokėtoju tapo sausio mėn.

UAB “DIJA” siūna paltus pagal klientų užsakymus,. Įmonė atidžiai ištyrusi rinką nusprendė gaminti paltus iki kelių. Apklausa parodė, kad paltų paklausa yra gana didelė. Apklausos dalyviai pageidavo daugiau geros kokybės paltų iki kelių. Tai ir padėjo įmonei apsispręsti gaminti būtent tokio stiliaus gaminius. Prieš pradėdama savo veiklą įmonė pasirašė sutartis su užsakovais, būtent tokio stiliaus gaminių gaminimui.

Užsakovai anksčiau savo produkcija atsiveždavę iš kitų valstybių, pastebėjo, kad UAB “DIJA”siūnami paltai yra nežemesnės kokybės ir realizuojami žemesne kaina.

Tiesioginiai UAB “DIJA” konkurentai bus seniai įkurtos siūvimo įmonės, kurios turi pastovų klientą ir pastovius užsakovus. Didžiausi konkurentai – tai AB “ŠATRIJA”, AB “UTENOS TRIKOTAŽAS”, UAB “LELIJA”. Šios įmonės ir sudaro didžiausią konkurenciją, tačiau UAB “DIJA” pradėdama savo veiklą siekia ne tik geros kokybės, bet ir mažinti gaminio kaina.

Naujai besikurianti įmonė nenorėdama prarasti rinkos dalies stengsis įgyvendinti visus savo užsibrėžtus tikslus ir neapvilti klientų.

UAB „DIJA” gaminamų paltų savikaina daugiausia priklauso, nuo to, iš kokio audinio siūnami paltai. Vyriškų paltų pardavimo kaina yra 590 Lt, o moteriškų paltų – 507,40 Lt.

Ateityje įmonė didindama savo gamybos apimtį sieks sumažinti produkcijos savikainą, taip mažindama ir pardavimo kainą. Taip pat kaina priklausys ir nuo konkurentų siūlomos kainos, į tai įmonė turi atkreipti didelį dėmesį.

UAB „DIJA” savo produkcija tieks pagal iš anksto sudarytas sutartis, pirmaisiais gamybos metais įmonė jau yra sudariusi sutartis su trejomis įmonėmis. Ateinančiais metais UAB „DIJA” planuoja pasirašyti sutartį su užsienio firmomis iš Rytų Europos.

Užsakovų įmonė sau ieško tiesiogiai bendraujant su potencialiais klientais, išsiunčiant paltų eskizus ir lankstinukus apie įmonę. Svarbiausia UAB „DIJA” butų susirasti tokį užsakovą, kurio užsakymas per metus būtų pats didžiausias ir pastovus. Turint tokią sutartį įmonė galėtų būti tikra dėl savo ateities ir ieškoti kitų patikimų užsakovų, kurie didintų įmonės gamybos apimtis taip padėdami įmonei įsitvirtinti šalies ar tarptautinėje rinkoje. Siekiant išlaikyti pagrindinius ir pastovius klientus įmonė planuoja suteikti didesnes nuolaidas.

UAB „DIJA” gamybinės ir administracinės patalpos bus vienoje vietoje. Įmonė sau patalpas nuomojasi. Taip siekiama sutaupyti lėšų. Pasirinkus atskiras patalpas nuoma būtų daug didesnė. Patalpos pasirinktos toliau nuo miesto centro, kad būtų mažesnė nuoma, tačiau įmonės patalpos yra geroje vietoje, geras susisiekimas su visu miestu.

Nuomojamos patalpos pasirinktos pagal gerą jų stovį, taip pat pagal tai ar jos atitinka gamybinei veiklai vykdyti. Visas patalpų plotas yra 124 m2. 89 m2 sudaro gamybinės patalpos, 15 m2 sandėliavimo patalpos, o 20 m2 –administracijai skirtas plotas. Įmonė ketina artimiausiu laiku plėstis, taigi bus ieškoma didesnių patalpų.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2016 m.
  • 28 puslapiai (5880 žodžiai)
  • Kolegija
  • Elžbieta
  • Verslo planas siuvimo įmonė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo planas siuvimo įmonė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-siuvimo-imone.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 18:30
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo