Verslo planas siuvykla


Įvadas. Gaminių gamybos mastas per metus. Gamybos programai įgyvendinti būtinų įrengimų poreikį. Įrengimų panaudojimo koeficientas. Įrengimų metines nusidėvėjimo sąnaudos. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai įvykdyti. Einamąsias maksimalias ir draustines medžiagų atsargas (kiekis ir vertė). Pagrindinių ir pagalbinių darbininkų poreikis. Vienetiniai įkainiai už pagamintą produkciją. Pagrindinių darbininkų pagrindinį darbo užmokestis per metus ir papildomo darbo užmokesčio sumą bei metinę socialinio draudimo įmokų sumą. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis per metus ir metinę socialinio draudimo įmokų sumą. Tiesiogines gamybos išlaidas kiekvienam gaminiui ir visai gamybos programai. Elektros energijos poreikis gamybai ir gamybos patalpų apšvietimui. Netiesiogines gamybos išlaidas (bendras ir tenkančios kiekvienam gaminiui atskirai). Kiekvieno gaminio savikainą ir kainą. Veiklos sąnaudos. Per metus parduotos produkcijos savikaina ir vertė. Įmonės bendrąjį ir grynąjį pelną, pelno mokestį. Bendrąjį ir grynąjį pardavimų pelningumą. Išvados.

Lietuva priklauso laisvosios verslininkystės sistemos modeliui, kur į pagrindinius klausimus (kokias prekes gaminti, kokias teikti paslaugas, jų pardavimo kainą, taip pat kokį darbo užmokestį ar atlyginimą mokėti darbininkams) atsako rinkos ekonomikos pasiūlos ir paklausos dėsniai. Ši rinkos sistema remiasi specifiniais principais, skiriančiais ją nuo kitų ekonomikos sistemų. Tai privati nuosavybė, kainų sistema ir konkurencija.

Mūsų šalyje galima nevaržomai įsigyti nuosavybę ir parinkę, bet kokį teisėtą būdą, ją naudoti tam, kad uždirbtų lėšas. Verslo įmonės gali gaminti ir parduoti savo gaminius už bet kurią laisvai pasirinktą - konkurencingą kainą. Labai svarbus verslo sėkmės faktorius yra sugebėjimas sukurti aukštos kokybės prekę kiek galima mažesne savikaina, nes pirkėjai įvertinę firmos siūlomos prekės kokybės ir kainos ryšį bei palyginę konkurentų kainas nusprendžia, pirkti ar ne.

Neginčijamas verslo „variklis” yra konkurencija, todėl kiekviena gerai organizuota įmonė stengiasi pateikti vartotojams tokias prekes ir paslaugas, kokių jie pageidauja ir už tokią kainą, kurią jie norės ir įstengs mokėti. Todėl įsteigus įmonę prieš pradedant gamybą yra labai svarbu suplanuoti veiklą ir apskaičiuoti daugybę rodiklių, pagal kuriuos būtų galima numatyti būsimą pelną, sąnaudas, gamybos apimtis ir kita.

Šiame darbe yra apskaičiuoti ekonominiai UAB „x“ planuotini ateinančių metų verslo rodikliai . Bendrovėje yra siuvami drabužiai.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 61 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3175 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aaa
  • Verslo planas siuvykla
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas siuvykla. (2013 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-siuvykla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 15:00
×