Verslo planas SPA harmonija


Santrauka. Verslo aprašymas. Duomenys apie IĮ „Spa Harmonija“. Pardavimų pajamų planas. Rinkodaros planas. Paslauga. Kaina. Paskirstymas ir vieta. Rėmimas. Veiklos planas. Verslo finansavimo lėšų poreikis ir lėšų šaltiniai. Vadyba. Finansinis planas. Darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimas. Ilgalaikio turto nusidėvėjimo apskaičiavimas. Žaliavų sąnaudų apskaičiavimas. Pelno planas. Grynųjų pinigų srautų prognozė. PVM įmokų apskaičiavimas.

Didėjant kasdieniniam šurmuliui, didėjant stresui darbe, esant nuolatiniam žmonių skubėjimui, gimė puiki idėja kaip priversti žmones stabtelėti ir skirti laiko sau ar pasibuvimui su savo artimaisiais. Pirmiausia turint idėją reikia numatyti veiklos tikslus, galimas rizikas, išanalizuoti konkurentus. Ir jau kuriant verslą siekti jau gerai žinomą paslaugą paversti naujoviška ir patrauklia klientams.

Daugelis šiandien nori turėti savo verslą, bet ne kiekvienas supranta, jog reikia aiškaus verslo plano, kuris padėtų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Turint aiškų ir tikslų verslo planą, galima žingsnis po žingsnio eiti savo svajonės link. Labai svarbu numatyti kaip prekė ar paslauga bus pateikta, koks bus jos išskirtinumas. Taip pat labai svarbu išmanyti kaip pritraukti naujus klientus ar nuvilioti juos nuo konkurentų. Be abejo vienas svarbiausių dalykų, kuriant verslą – tai planuoti kur panaudoti gaunamas pajamas ir planuoti išlaidas.

Verslui pradėti reikės lėšų: patalpų įsigijimui bei įrengimui, baldams, masažiniams stalams, masažams reikalingoms priemonėms ir pan., šios lėšos sudaro 26 000 Lt. Savininko įnašas siekia tik 10 000 Lt, todėl savininkas turės pasinaudoti banko paskola.

Įmonės įkūrimo vieta – Rasos g. 75, Klaipėda. IĮ „Spa Harmonija“ orientuojasi į vartojimo rinką. Šis spa centras teikia paslaugas ir ramybės beieškantiems ir sunkų fizinį darbą dirbantiems, ir žmonėms, norintiems tiesiog gerai praleisti laiką. Kadangi spa centrą įkurtas miesto pakraštyje ir aplink jį yra parkelis, čia žmonės puikiai ras ramybę.

Taip pat šiame spa centre paslaugas puikiai išsirinks tiek vyrai, tiek moterys. IĮ „Spa Harmonija“ netgi siūlo ir spa komplektus dviems. Taigi šiame spa komplekse puikiai galima atšvęsti įsimylėjėlių dieną, individualias poros šventes ar tiesiog praleisti laiką dviese. IĮ „Spa Harmonija“ sieks patenkinti klientų poreikius 100 proc.

Įmonės organizacinė struktūra labai paprasta. Visi įmonės darbuotojai (trys masažistės ir administratorė) yra pavaldūs įmonės savininkui – direktoriui.

Įmonei įsikurs Klaipėdoje, šiek tiek atokiau nuo miesto. Patalpos pritaikytos spa centro veiklai vykdyti. Yra dvi pirtys, dušai. Reikės įsigyti sūkurinę vonią. Šiose patalpose taip pat įrengti masažiniai kabinetai, kuriose masažistės atliks masažus. Taip pat vestibiulyje įrengta ir administratorės darbo vieta.

Norint patenkinti vartotojo poreikius IĮ „Spa Harmonija“ savo vartotojams siūlo įvairių kūno bei veido masažų ir procedūrų komplektų. Pagrindiniai masažai: klasikinis kūno masažas, atpalaiduojantis veido masažas, masažas su karštais lavos akmenimis bei masažas su karštais prieskonių ryšulėliais. Visiems masažams bei j komplektams reikalingos šios priemonės: masažinis aliejus bei eterinis aliejus.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2617 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Verslo planas SPA harmonija
    9 - 2 balsai (-ų)
Verslo planas SPA harmonija. (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-spa-harmonija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:17
×