Verslo planas Sporto klubas All Sports


Verslo verslo planas.

Įmonės pristatymas. Rinkodaros planas. Gamybos ir paslaugų teikimo aprašas. Vietos analizė patalpos ir įranga. Pardavimų progrnozė valdymas ir personalas. Finansinis planas. Teisiniai reikalavimai išvados šaltiniai. Įmonės pristatymas bendra informacija. Klientai ir jų apibūdinimas. Įvaizdis ir prekės ženklas. Gamybos ir paslaugų tiekimo aprašymas. Operacijų seka. Operacijų atlikėjai. Kokybės kontrolė. Vietos analizė. vietos analizė. Pardavimų prognozė. Organizacinė struktūra. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Teisiniai reikalavimai.


UAB „All Sports“ bus įregistruota 2016 metų ketvirtame ketvirtyje. Ši įmonė užsiims nepopuliariojo sporto platinimu Lietuvoje bei visoje Europoje. Šis sporto centras bus atidarytas su tikslu išpopuliarinti įvairias sporto šakas bei skatinti sveiko gyvenimo būda tarp įvairaus amžiaus klientų. Taip pat šiame centre bus suteiktos galimybės treniruotis ir savo sporto šakos profesionalams. Be to šiame sporto centre galės lankytis įvairaus amžiaus žmonės kurie norės linksmai praleisti laisvalaikį. Taip pat bus suteiktos galimybes mankštintis bei linksmai praleisti laiką neįgaliesiems bei garbaus amžiaus žmonėms.

Pagrindinis mūsų tikslas- įgyvendinti šią idėją, pritraukti kuo daugiau klientų, išpopuliarinti netradicines sporto šakas, ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje bei suteikti galimybes treniruotis ne tik profesionalams, bet ir visiems kurie nori palaikyti sveiką gyvenseną.

Šiuo metu pagrindinis mūsų konkurentas Lietuvoje yra „Impuls“ „Tauro sporto mokykla“ bei „Sportima“. Šia konkurentai yra gerai pažystami Lietuvos gyventojams, todėl konkuruoti prieš šias įstaigas bus tikrai sudėtinga. Mūsų patalpos bus šalia „Žalgirio“ stadiono esantys apleisti baseinai, anksčiau priklausę futbolo klubui „Žalgiris“. Ten yra apleistas baseinas, ofiso patalpos. Todėl tai yra labai gera vieta pradėti verslą, visos patalpos yra patogiai pasiekiamos tiek asmeniniu transportu tie viešuoju. Norėdami įgyvendinti šį mūsų verslą turėsime skirti labai daug laiko ir dar daugiau lėšų. Reikės begalės leidimų, kurių didžioji dalis nėra išduodama nemokamai. Reikės skirti dideli dėmesį ieškant investuotojų ar kitokiu pajamų šaltinų. Vienas tokių šaltinių gali būti Rizikos fondas. Pradėti šį mūsų verslą reikėtų vidutiniškai 10 milijonų eurų.

UAB „All Sports“ iš pradžių dirbs 15 darbuotojų: vadovas, personalo vadovas, finansų vadovas, rinkodaros vadovas, verslo analitikas, treneriai, valytojai, apsauginis ir kiti. Renkantis personalą būsime labai atidus, nes tik nuo darbuotojų sugebėjimų priklausys mūsų verslo ateitis.

Žmogus renkasi verslą, kuriame mato perspektyvas. Tokie verslai mus skatina judėti pirmyn, galvoti apie ateitį, ko mes norime iš savo įmonės, kokie mūsų tikslai ir ateities planai, bet svarbiausia ar pasirinktas verslas yra paklausus klientų tarpe. UAB „All Sports“ bus pirmas Lietuvoje tokio tipo sporto centras. Šiame centre bus plėtojamos netradicinio sporto šakos. Tam, kad išsiskirtume iš savo konkurentų, mes sieksime atsižvelgti į visokių amžiaus grupių bei poreikių žmones. Ne taip kaip mūsų konkurentai, mes suteiksime galimybes treniruotis ir atgauti jėgas sunkias traumas patyrusiems mūsų klientams, turėsime specialų personalą, kurie prižiūrės juos treniruočių metu. Taip pat dideli dėmesį skirsime jaunimo sportiniam lavinimui, su tikslu, kad ateityje žmonės pradės gyventi sveikiau ir skatins savo draugus prisijungti prie jų. Be to didelį dėmesį skirsime tam, kad suteiktume reikiamas galimybes treniruotis savo sporto šakos profesionalams. Pas mus jie galės ruoštis varžyboms be pašalinių trukdymo ir gaus visa reikiama įrangą. Mūsų kompanija tikisi, kad šis sporto centras bus puiki paskata Lietuvos žmonėms pradėti sveikai gyventi ir sportuoti, be to iš savo verslo tikimės gauti nemažai pelno, nes kiekvienais metais atsiranda vis daugiau žmonių norinčių sportuoti ir palaikyti sveika gyvensena, bet kartais sporto klubų kainos jiems būna neįkandamos. Todėl mes stengsimės pagal visas galimybes išlaikyti tokias kainas, kurios pritrauktu daugybe klientų.

 • Verslas Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Ernestas
 • 13 puslapių (2681 žodis)
 • Universitetas
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 44 KB
 • Verslo planas Sporto klubas All Sports
  10 - 6 balsai (-ų)
Verslo planas Sporto klubas All Sports. (2016 m. Vasario 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-sporto-klubas-all-sports.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:16