Verslo planas Sporto klubas “PowerMan”


Įvadas. Bendra ketinimų apžvalga. Siūlomo projekto esmė. Įmonės pagrindiniai tikslai. Specifiniai tikslai. Konkretūs tikslai. Vartotojai. Konkurentai. Pakeitimai, kurie padidins įmonės konkurencingumą. Paslaugų plėtros planas. Pagrindiniai paklausos faktoriai. Įmonės veiklos analizė. Reikalingi įrenginiai. Verslo plėtros geografija. Paslaugų kainos. Reklama. Pasiūlymai. Problemos ir kliūtys. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Pelningumo rodikliai. Marketingo išlaidos. Pelno skaciavimas. Išvados.

Sportas, tai veikla leidžianti kiekvienam žmogui atitrūkti nuo kasdieninių darbų, mokslų ir kitos protinės veiklos. Derinant fizinius ir intelektinius gebėjimus, sportas skirtas varžymuisi, laisvalaikio praleidimui, įvairių įgūdžių lavinimui. Sportas – specifinė fizinių ar intelektinių užsiėmimų rūšis. Jaunimui ir vyresnio amžiaus žmonės neturi kur nueiti treniruotis, praleisti laisvalaikį ar šiaip pasilinksminti. Sporto klubas bus pupuliari vieta jaunimui, kurioi Vilniuje yra nedaug. Fabijoniskiu rajonas yra labai gražioje vietoje prie nauju namu, todėl tikėtina, jog šiuolaikiškai įrengta treniruokliu sale pritrauks lankytojus ir iš tolimesnių rajonu. „Powerman“ sudarys palankias sąlygas turiningam laisvalaikiui.

3.Siūlomo projekto esmė

Sporto ir pramogų centrąs ,,PowerMan“ Fabijoniskese planuojama atidaryti 2015 m. Sausio 15 dieną. Sporto sales kainos bus žemesnės, palyginus su kitų klubų kainomis Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose. Paslaugų kainos ir kokybės santykis tenkins lankytojų poreikius.

Visa tai išanalizavus ir įvertinus, tikiuosi, kad sporto sale ,,PowerMan “ dirbs pelningai.

4.Įmonės pagrindiniai tikslai:

Pradėti ir plėtoti savo verslą.

Teikti aukštos kokybės paslaugas lankytojams.

Kelti savo įmonės prestižą.

Tobulinti žmonių laisvalaikio praleidimo sąlygas.

Nuolat ieškoti naujų būdų klientams pritraukti.

Nuolat gerinti paslaugų kokybę

5.Specifiniai tikslai

Užtikrinti klientų saugumą.

Sudaryti palankias sąlygas klientų patogumui.

Rūpintis darbuotojų kvalifikacija.

Propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir sportą jaunimo tarpe.

6.Konkretūs tikslai

Sporto sale ,,PowerMan“ Fabijoniskese atidaroma 2015 m. Sausio 15 dieną.

7.Vartotojai

Sporto sale ,,Powerman“ teiks paslaugas įvairaus amžio žmonėms.

Sales lankytojams teikiamos nuolaidos mėnesiniams abonementams.

8.Konkurentai

Sporto sale ,,PowerMan“ konkurentų sąrašas nėra ilgas. Svarbu, kad paslaugos, aptarnavimas nebūtų blogesni nei jau pripažintuose klubuose, o naujovės lankytojus visada traukia, svarbu. Kad čia apsilankę jie vėl norėtų sugrįžti. Numatomi konkurentai “ 7 Mūzos - Laisvalaikio Centras Šeimai “

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1125 žodžiai)
  • Universitetas
  • Artur
  • Verslo planas Sporto klubas “PowerMan”
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo planas Sporto klubas “PowerMan”. (2015 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-sporto-klubas-powerman.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:47
×