Verslo planas: Sporto reikmenų nuomos punktas


Įvadas. Prekė ir paslauga. Teritorija. Konkurentai. Verslo forma. Verslo organizavimas. Rėmėjai ir partneriai. Finansavimas. Rinkodara. Pardavimai. Lūžio taškas. Verslo modelis.


2016m. Balandžio 16 dieną Vilniuje, prie Baltojo tilto įsikurs naujas sporto prekių nuomos punktas. Tai uždaroji akcinė bendrovė ,,Kęstučio ir LULU nuomos punktas“. Bandysime klientus pritraukti nedidelėmis mūsų paslaugų kainomis, ir stengsimės, jog kiekvienas klientas į mūsų nuomos punktą užsuktų vėl ir vėl.

Mūsų nuomos punkte pirkėjai galės išsinuomoti įvairiausius sporto reikmenis nuo tinklinio kamuolių iki BMX dviračių.

Visiems ištroškusiems ar išalkusiems siūlysime savo maisto prekes – vegetariškas bandeles, sultis ir vandenį.

Mūsų įmonės darbuotojų komanda organizuos įvairių sporto šakų turnyrus (su piniginiais prizais).

Mūsų paslaugos bus labai kokybiškos, todėl tikimės, kad žmonės susidomės mūsų nauja inovacija šioje teritorijoje.

Mūsų prekė taip pat bus patraukli, nes šioje Vilniaus vietoje jokio panašaus nuomos punkto nėra ir nebuvo.

Remiantis baltojo tilto žaliosios zonos stebėjimais pamatėme, kad potencialiai mūsų klientai bus vyrai (porą valandų stebėjome visą zoną – ateinančius žmones sportuoti (100 žmonių)) /

Prie Baltojo tilto žmonės dažniausiai atsineša visus sporto reikmenys patys, tačiau mes kursime tokias paslaugos tam, kad žmonės nepirktų iš karto brangių reikmenų, jeigu naudos tik kartą per metus.

Mūsų paslaugos nebus pranašesnės negu kitų panašaus pobūdžio įmonių, tačiau mūsų privalumas – vieta. (Vilniaus centras, didelis žmonių srautas, patogus susisiekimas).

Mūsų verslo idėja nėra nauja, todėl mums nereikalingas patentas.

Licencijos mūsų verslui yra nereikalingos, nes UAB Auksma, kuriai priklauso visa Baltojo tilto teritorija, skatina tokius sveikatingumo verslus, ir neima jokio nuomos mokesčio.

Prekės itin kokybiškos, apsaugų nuoma - nemokama, per daugelį metų užsitarnautas klientų pasitikėjimas, turi alternatyvų žiemos sezonui (slidės ir pan technika).

Trumpa darbo trukmė, nemažos kainos, nuomoja tik riedučius, dviračius ir paspirtukus, netoli nuomos punktas ,,Ratelis", todėl žmonių srautas dalijasi.

Nedidelės kainos, didelis prekių pasirinkimas, kokybiškos prekės, didelį dalis įrangos pritakyta įvairaus amžiaus vaikams, ilgas darbo laikas, punktas įsikūres labai geroje Vingio parko vietoje.

Apsaugos jau atgyvenusios ir neatrodo saugios, prasta rinkodarinė dalis (mažai reklamos, interneto puslapis miręs, niekas nežino apie tokį punktą), trumpas sezono laikas (Birželis - Rugsėjis).

Mūsų privalumas prieš konkurentus yra mūsų geografinė vieta — pati Vilniaus šerdis (Šnipiškių mikrorajonas prie Neries). Visgi konkurentų pliusas, jog jų punktai įsteigti gamtoje, atokiau nuo išmetamųjų dujų kvapo ir automobilių variklių triukšmo, tačiau ne visiems patogu keliauti į ne taip lengvai pasiekiamą Vingio parką. Tačiau mes nenusileisime, ir bandysime visiems Vilniečiams įrodyti, jog sportuoti galime ne tik gamtoje, bet ir vidury miesto įkarščio.

  • Microsoft Word 756 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2332 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kęstutis
  • Verslo planas: Sporto reikmenų nuomos punktas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas: Sporto reikmenų nuomos punktas. (2016 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-sporto-reikmenu-nuomos-punktas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 23:20
×