Verslo planas UAB Denta. Higienos priemonių gamyba


Verslo planas denta. Higienos priemones verslo planas. Verslo planas higienos priemones. Higienos priemonių verslas. Denta verslo planas. Higienos planas.

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Marketingas. Gamyba. Valdymas. Kritinė rizika. Finansai. Įmonės pavadinimas: individuali įmonė “denta” veiklos pobūdis: asmens higienos priemonių gamyba projekto pavadinimas: siūlo, skirto tarpdančiams valyti gamyba ir realizacija.

Šio projekto esmė – įsteigti individualią įmonę, kuri produkciją teiktų Lietuvos rinkai. Lietuvoje produktas iki šiol nebuvo gaminamas ir rinkai pateikiamos importuotos dantų priežiūros priemonės. Rinkai bus pateikiama kokybe nenusileidžianti užsienio gamintojų produktams prekė, kuri bus 40 proc. Pigesnė nei konkurentų analogai. Bus platinama per vaistinių tinklą ir išankstinius didmeninkų užsakymus.

įmonei vadovaus įmonės savininkas. Jis patyręs, aukštos kvalifikacijos specialistas, turintis aukčtąjį ekonominį išsilavinimą ir metų darbo patirtį verslo srityje.

Gamybinei įmonei parinkta tinkama vieta (Lietuvos centras – patogiau realizuoti gaminį, mažesnės transporto išlaidos. Kadangi raudondvaris – užmiestis, tai patalpų nuomos kaštai bei mokesčiai yra mažesni. ).

Projekto finansavimo poreikis sudaro 240,000 lt. , kurių didžioji dalis bus skirta technologinei įrangai bei automobiliui įsigyti, P. Žaliavoms sukaupti. Projektas bus finansuojamas iš išorinių šaltinių – numatoma paimti paskolą iš Lietuvos taupomojo banko ( ltb ).

Projekto finansinė analizė parodė, kad įmonė bus pelninga ir turės pakankamai pinigų grąžinti paskolas ir sumokėti palūkanas. Projektas turėtų atsipirkti per 8,5 mėn. Po 8,5 mėn. Pradėtas gauti pelnas bus naudojamas reinvesticijomįmonė denta įsteigta juridinių asmenų ir savo verslą pradeda nuo nulinio taško. Dėl to iš pradžių gamybos apimtis nebus didelė, tačiau ateityje veiklą ketinama išplėsti. denta gamins medvilninius vaškuotus siūlus tarpdančiams valyti ir pateiks platų jų asortimentą. Įmonė turės vieną liniją ir nuomosis patalpas. Įmonės veikla orientuota į šias sritis:tyrimai rodo, jog vien europoje žmonių dantys pakenkti 61 proc. Ir didesnę jų dalį sudaro vaikai iki metų. Biologų manymu šis skaičius tendenciją augti. Tai įtakoja saldūs maisto produktai, paveldimumas ir netinkama dantų priežiūra.

Su tokia problema, kaip maisto likučiai tarpdančiuose susiduria kas trečias apklaustas asmuo, o stomatologijos klinikosse tai kasdienybė. netinkami bandymai išspręsti problemą gali atnečti liūdnas pasekmes – teigia stomatologai. Sterilūs siūlai tarpdančiams valyti yra pakankamai anuja prekė. Jos rinka nėra labai plati, o reklmos visiškai nėra. Gyventojai nėra informuoti apie prekę, nors noriai ją vartotų.

Tai įgalina įmonę denta surasti gerą nišą savo produktui rinkoje. Gamindama nebrangius, bet kokybiškus produktus ir ateityje plėsdama savo veiklą įmonė galės lengvai susidoroti su naujai atsirandančiais kokurentais.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2924 žodžiai)
  • Universitetas
  • Verslo planas UAB Denta. Higienos priemonių gamyba
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas UAB Denta. Higienos priemonių gamyba. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-uab-denta-higienos-priemoniu-gamyba.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 11:35
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo