Verslo planas UAB "Melioriukas"


Uab verslo planas. Atsigaves ukininkas.

Uždaroji akcinė bendrovė “Melioriukas”. Mano kuriama įmonė dirbs paslaugų sferoje – jos pagrindiniai tikslai bus eksplotaciniai darbai. Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos bus smulkūs melioracijos darbai, nedidelių tiltų, viadukų statyba, aplinkos priežiūra tai yra: kelio griovų šienavimas, vejelių tvarkymas bei prižiūrėjimas, ir taip toliau. Įmonė vadinsis UAB “Meliorukas”

Mano kuriama įmonė dirbs paslaugų sferoje – jos pagrindiniai tikslai bus eksplotaciniai darbai. Įmonė vadinsis uteikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas melioracijos srityje ir gauti melioracijos darbų sritis po nepriklausomybės atkūrimo patyrė didelį nuosmūkį, tačiaiu dabar pradeda po truputį atsigauti, daugelis potencialių melioracijos paslaugų vartotojų jau atstatė buvusius ekonominius ryšius ar užmezgė naujus, todėl vis dažniau užsako bent smulkias eksploatacijos ar tvarkymo darbų paslaugas. Atsirado naujų paslaugų pirkėjų – vis daugėja smulkių ir stambesnių užsakymų ūkininkams, kuriems darbus finansuoja valstybė.

įmonės pagrindinis tikslas ir yra tenkinti smulkius užsakymus, vykdyti smulkius melioracijos darbus.

Verslo įkūrimui reikėtų gauti apie 500 tūkst. Lt. Paskola 10 metams su 10% palūkanų ir kasmet atiduodant. Paskolos garantas būtų angaras kurio vertė yra 1mln. Lt.

Pati įmonės veikla pilnai turėtų atsipirkti per veiklos metus, tačiau paskola pilnai bus atiduota per 10 metų.

Veiklos pradžioje įmonėje dirbs kvalifikuoti inžinieriai, vadybininkas, buhalteris, dirbantys pagal ilgalaikę darbo sutartį ir 20 žemesnės kvalifikacijos darbininkų, dirbančių pagal terminuotą darbo sutartį. inžinieriai, vadybininkas, buhalteris, turi būti pasamdyti per skelbimus laikraštyje ir jie privalo turėti daugiau kaip metų stažą panašaus darbo srityje, o 20 žemesnės kvalifikacijos darbininkai turėtų būti pasamdyti per darbo biržą, kadangi jų darbas nereikalauja aukšto išsilavinimo.

šiuo metu melioracijos ir eksploatacijos darbų rinka vėl plečiasi. Įmonės ir bendrovės sustiprėjo finansiškai ir jau numato savo biudžetuose lėšų, skirtų remontui, eksploatacijai ir statyboms. Nemažą rinkos dalį sudaro valstybiniai užsakymai kelių ir kitų objektų statyboms. Asirado naujų klientų. Tai ūkininkai, remiaimi žemės ūkio fondo. Jiems dažniausiai tiesiami keliai, atstatomas laukų drenažas, kasami grioviai ir tvenkiniai.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2010 m.
  • 24 puslapiai (5361 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eugenija
  • Verslo planas UAB "Melioriukas"
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo planas UAB "Melioriukas". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-uab-melioriukas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 03:06
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo