Verslo planas UAB Padangų įmonė


Santrauka. Verslo aprašymas. Tikslų nusakymas. Prekės aprašymas. Rinkodara. Ssgg analizė. Pest analizė. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Vietos analizė. Darbo jėga. Finansinis skyrius. Finansinės būklės vertinimas. Išvados.

Naujai įkurtoje UAB „Imdesa ratai“ parduotuvėje klientai galės įsigyti pasaulyje žinomų prekių ženklų padangų gamintojų produktų ir juos užsisakyti su pristatymu į bet kurį Lietuvos miestą. Pagrindinės teikiamos paslaugos: konsultacijos klientams, padangų pardavimas, užsakymų teikimas ir pristatymas. Įmonė savo veiklą sieks plėsti ir rinkoje įsitvirtinti viename iš Vilniaus rajonų (Naujamiestyje).

Konkuruodami rinkoje su panašaus tipo įmonėmis UAB „Imdesa ratai“ yra pranašesnė, nes:

Parduodame žinomiausių pasaulio padangų gamintojų prekes;

Platus prekių asortimentas užtikrina, kad kiekvienas pirkėjas išsirinks reikalingas padangas įvairiam transportui;

Kvalifikuoti parduotuvės darbuotojai teikia konsultacijas ir padeda išsirinkti tinkamiausias prekes kainos, kokybės bei poreikio atžvilgiu;

Ne tik parduodos padangos, bet ir vykdomas jų pristatymą į įvairius Lietuvos miestus bei užtikrinamas greitas (ne ilgesnį, nei 2 darbo dienų) atvežimas.

UAB „IMDESA RATAI“ parduotuvėje klientas gali rinktis iš vienų žinomiausių pasaulio padangų gamintojų prekių ženklų: „Michelin“, „Continental“, „Melga“ ir „Good Year“.

Tikimasi, kad ateityje įmonės UAB „IMDESA RATAI“ reikšmė išaugs, bus galimybė plėstis Lietuvos rinkoje, verslas klestės ir bus pelningas.

Rengiant verslo planą, reikia apie viską apgalvotią, taip pat ir apie galimas rizikas, kilsiančias versle:

Plėtoti veiklą padangų pardavimo srityje nuspręsta, nes Lietuvos rinkoje matomos perspektyvos, jog vyrauja paklausa kokybiškoms automobilių padangoms, galima prognozuoti, kad ateityje lietuviai rinksis mūsų įmonės teikiamas prekes ir paslaugas, nes norės įsigyti patikimas prekes ir saugiai važinėti savo transportu, nes kokybiškos ir patikimos padangos užtikrina saugumą.

Dar vienas įmonės UAB „Imdesa ratai“ privalumas yra tas, kad dirbama be jokių tarpininkų, t.y., prekes užsakomos tiesiogiai iš gamintojo. Parduotuvės klientai padangas gali nusipirkti tiesiai iš parduotuvės lentynos, o jei tuo metu neturime reikalingos prekės, yra galimybė ją užsisakyti iš katalogo ir kai užsakymas atkeliauja į parduotuvės sandėlį, klientas turi galimybę jį atsiimti pats arba užsisakyti prekių pristatymą į namus.

MISIJA – aprūpinti klientus kokybiškomis padangomis ir stengtis, kad jie liktų patenkinti, visapusiškai išnaudoti verslo galimybes. Mūsų įmonė teiks kokybiškas paslaugas automobilių, mopedų, motociklų bei sunkvežimių savininkams, taupantiems laiką bei pinigus, nes mes užtikriname greitą ir patogų pristatymą į namus. Mes siekiame patenkinti kuo daugiau vartotojų poreikių, susijusių su automobilių padangų prekyba.

Įmonėje UAB „Imdesa ratai“ bus taikomos įvairios nuolaidos sezoninėms padangoms, todėl tai tikrai turėtų sudominti pirkėją nusipirkti prekę.

Politiniai veiksniai: verslo sąlygos nėra lengvos, nes sunku plėsti smulkųjį verslą veiklos gyvavimo pradžioje, kol įmonė dar nėra įsitvirtinusi rinkoje.

Ekonominiai veiksniai: atsižvelgiant į dabartinė ekonominę situaciją, galima tikėtis lėto, tačiau užtikrinto ir stabilaus įsitvirtinimo rinkoje.

Socialiniai veiksniai: mūsų įmonė nebus išskirtinė veiklos atžvilgiu, tačiau dėl to, jog pardavinėsime kokybiškas padangas, atsiųstas tiesiai iš gamyklų, gali dominti ne tik pavienius pirkėjus, bet ir stambesnius užsakovus.

Technologiniai veiksniai: parduodama prekė ir teikiama paslauga yra labai reikalingos šiais laikais, nes kiekvienas važinėja su automobiliu ar kita transporto priemone ir rūpinasi jos įvaizdžiu.

UAB „Imdesa ratai“ įmonės veiklai daug įtakos turi aplinkos veiksniai: išoriniai bei vidiniai. Išorinių veiksnių analizė pateikaą truputį aukščiau (PEST analizė). Kadangi ekonominės aplinkos pakitimai labiausiai veikia mažas įmones (įmonė tokia ir bus veiklos pradžioje), bus stengiamasi kuo labiau sumažinti jos poveikį įmonės vidinei veiklai.

UAB „Imdesa ratai“ įmonės vidiniai veiksniai taip pat labai aktualūs jos veiklai (SSGG analizė), tiesa, šiuos veiksnius įmonė gali veikti pati. Nuo įmonės politikos priklauso ar patenkinti bus jos darbuotojai, ar finansiniai ištekliai ir išlaidos atitiks realias galimybes ir t.t.

Potencialiais pirkėjai įmonei laikomos įvairaus amžiaus žmones, kuriose yra žmonės, sulaukę bent 16 metų (nuo 16 metų galima laikyti motociklininko teises). Stengiamasi atspėti jų pirkimo tendencijas: padangos bus labiausiai reikalingos keičiantis sezonams (vasaros sezonui keičiant žiemos ir atvirkščiai). Įmonės pasirinkta rinkos dalis yra gana plati – iš pradžių apimsianti vieną ir Vilniaus mikrorajonų (Naujamiestį), vėliau plėsis ir didins rinką užimamą jos dalį.

SiūlomAS ir pristatymą į namus ar darbovietę bet kuriame Lietuvos mieste. Garantuojamas greitą pristatymą – ne ilgau, nei 2 darbo dienos.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 146 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (5333 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Verslo planas UAB Padangų įmonė
    10 - 8 balsai (-ų)
Verslo planas UAB Padangų įmonė. (2015 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-uab-padangu-imone.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:51
×