Verslo planas UAB Uniformų siuvykla


Įvadas. Uab ,,uniformų siuvykla“. Veiklos apibūdinimas. Verslo aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga ir konkurencijos analizė. Gamyba. Darbuotojai.

Darbo tikslas – sukurti verslo planą, kuris padės įmonei išlikti rinkoje.

Darbo uždaviniai:

Plačiau pateikti įmonės kūrimo etapus.

Ketiname atidaryti naujo modelio siuvyklą patogioje vietoje. Plius – internetinę parduotuvę.

Siuvykla bus ypatinga tuo, kad čia bus siuvamos nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingiausių ir įmantriausių modelių uniformos. Čia klientai galės pasisiūdinti ne tik paprasčiausias darbo uniformas, bet ir pačias puošniausias šventines uniformas. Siuvėjos klientams maloniai pasiūlys modelius pasirinkti iš gausybės katalogų ir žurnalų. Čia klientai ras visko! Sukirpėja modeliuotoja galės sukonstruoti ir pačių klientų susikurtus modelius internete esančioje parduotuvėje. Taip pat čia klientai ras smulkių reikmenų siuvėjoms ir ne tik joms, tokių kaip siuvimo mašinų adatos, smeigtukų, metrų, sagų.

UAB ,,Uniformų siuvykla“ yra įmonė, užsiimanti mokyklinių uniformų, specifinių specialybių uniformų ir proginių rūbų siuvimu. Esant specialiems pageidavimams siuvame ir pagal asmeninį poreikį.

UAB ,,Uniformų siuvykla“ kurs drabužius skirtus įvairaus amžiaus žmonėms, norintiems atrodyti madingai ir originaliai. Bus priimami individualūs užsakymai. Įmonė turės ir elektroninę parduotuvę, kurioje klientai galės pasižiūrėti, koks drabužių asortimentas siūlomas bei užsisakyti norimą rūbą. Taip pat klausti rūpimų klausimų, konsultuotis, rašyti atsiliepimus. Šis verslas Lietuvoje yra gana gerai išplėtotas, todėl tai nebus inovacija. Tiesiog žmonės turės galimybę rinktis. Nors konkurentų aprangos sektoriaus pramonėje yra daug, šioje įmonėje bus siūloma išskirtinių kirpimų, formų bei įvairių dydžių drabužiai. Gamybos proceso schema: modelių suderinimas su klientais, brėžinių paruošimas, sukirpimas, siuvimas, realizacija. Prekės gaminamos įmonės patalpose, realizuojamos be jokių tarpininkų.

Įmonės misija aprūpinti vartotojus stilingais drabužiais, padėti žmonėms jaustis madingai ir komfortabiliai.

Įmonės vizija įrengti saloną, pralenkti savo konkurentus, tapti pirmaujančia šioje srityje, pradėti eksportuoti savo produkciją į užsienį.

  • Laivyba Verslo planas
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1653 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edikas
  • Verslo planas UAB Uniformų siuvykla
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo planas UAB Uniformų siuvykla. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-uab-uniformu-siuvykla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:25
×