Verslo planas UAB "Virusas"


Autoserviso verslo planas anglų kalba. Uab verslo planas kursinis. Verslo virusas. Virusas uab. Uždaroji akcinė bendrovė pristatymo planas.

UAB “Virusas” verslo planas. Verslo idėja. Įžanga. Įmonės pristatymas. Organizacinė valdymo struktūra. Išorinė UAB “Virusas” verslo aplinka. Vidinė UAB “Virusas” verslo aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Planavimas. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Literatūros sąrašas.

Lietuvoje, kaip postkomunistinėje šalyje yra likę didelių fabrikų, kurie turi masę darbinių staklių, kurios yra blogo stovio, dėl pasenusios elektroninės įrangos. Ypač daug tokių įmonių Kaune, kadangi tai buvęs pramonės miestas. Atsižvelgiant į tai labai naudinga steigti įmonę, kuri užsiiminėtu pramoninės elektroninės įrangos taisymu,modernizavimu bei naujos programinės-elektroninės įrangos kūrimu. Tai būtų uždaroji akcinė bendrovė virusas . Uab teikiamos paslaugos suteiktu galimybę perprogramuoti senas stakles pagal naujausius reikalavimus. Tai yra daug pigiau, negu keisti visas stakles naujomis. Įdiegus naujas technologijas, paspartėtų įmonių automatizavimo procesas, kas sumažintu gamybos kaštus, tuo pačiu padidintų pelną. Be to ši verslo niša, dėl savo specifikos, nėra pakankamai užpildyta. Yra reikalingi specialistai, kurie specializuotųsi konkrečioje vienoje srityje. Šiais laikais specialistai stengiasi būti universalūs. Daugelis turi gana neblogai apmokamą darbą įmonėse ir nelinkę rizikuoti kurti savo individualių firmų.

Didelės bendrovės turi savo specialistus, kurie rūpinasi jų modernizavimu. Tačiau nederėtu pamiršti ir tokių įmonių, kurios turi kelias stakles ir joms nėra aktualu laikytį specialisto, kuris specializuotūsi tik šioje srityje. Taip yra todėl, kad staklės ne taip jau dažnai genda ir išlaikyti gera specialistą yra per brangu. Sugedus darbo staklėms, paprastas specialistas negali jų pataisyti, nes tai yra gan sudėtinga. Tada įmonė ieško aukšto lygio specialisto, kuris galėtų ištaisyti klaidą. Uab virusas teikia tokias paslaugas. Be to įmonė gali modernizuoti elektroninę sistemą, ar net įdiegti naują, kuri būtų daug produktyvesnė.

Taigi šis verslas pasirinktas neatsitiktinai. Tai yra gan nežinoma ir mažai naudojama verslo šaka, todėl rinkoje nėr daug konkurentų. Tuo pačiu verslas yra perspektyvus, nes bėgant laikui visa elektroninė įranga tobulėja ir viskas priklauso, kaip ją sugebėsime pritaikyti. Kitaip sakant verslas mažai priklauso nuo išorinių veiksnių ir daugiausia priklauso nuo pačių įmonės narių. Lietuve yra gausu jaunų specialistų, kurie negali rasti darbo dėl patirties stokos. Uab virusas priimtu būtent tokius specialistus ir po apmokymo jie idealiai atitiktų firmos reiklalavimus. Jaunas kūribingas kolektyvas yra labai perspektyvuregistravimo tvarka. Įmonės steigimas Lietuvoje yra reglamentuojamas lr akcinių bendrovių įstatymu . Bendrovės steigėjai sudaro viešą dokumentą, tai yra bendrovės steigimo sutartį, kuri tvirtinama notarinėje kontoroje.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2010 m.
  • 22 puslapiai (5031 žodžiai)
  • Universitetas
  • Patrikas
  • Verslo planas UAB "Virusas"
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas UAB "Virusas". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-uab-virusas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 22:46
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo