Verslo planas UAB


Uab verslo planas. Medienos verslo planas. Obliuotos medienos verslo planas.

UAB „Lietuvos medis“. Verslo aprašymas. Marketingas. Gamyba. Organizacinė planas. Rizikos galimybių įvertinimas. Finansai. Medienos perdirbimo verslui patogi Lietuvos geografinė padėtis sudaro palankias sąlygas. Šis verslas yra nuo seno tradicinė Lietuvos ūkio šaka. Savininkai stebėdami ir analizuodami rinką padarė išvadą, kad medienos perdirbimas įsitvirtins ir išliks tuo atveju, jei verslininkai sugebės įsigyti ir pritaikyti šiuolaikišką technologiją, kuri galėtų garantuoti didelį darbo efektyvumą ir kokybę. UAB “Lietuvos medis” gamins bei realizuos pagrinde obliuotą medieną. Gamybinėms operacijoms atlikti bendrovė turės reikalingas gamybos priemones. Bendrovė savo produkciją numato realizuoti dviem būdais: savo įsteigtose parduotuvėse, o taip pat darant produkcijos tiekimo sutartis su statybinėmis bendrovėmis ir užsienio šalių pirkėjais. UAB “Lietuvos medis” valdys du savininkai. Bendrovės direktorius yra samdomas darbuotojas. Bendrovėje dirbs 20 žmonių, tačiau ateityje numatoma gamybą plėsti ir priimti papildomai darbuotojų.

Užsibrėžtų tikslų įgyvendimimui bendrovė numato pasinaudoti ir banko kreditais, kuriuos numato grąžinti ne ilgiau kaip per dvejus metus. Paskolą numatoma grąžinti dalimis, o palūkanas mokėti kas mėnesį.

UAB „ Lietuvos Medis“ bus atliekama pirminė kontrolės sistema. Tai yra bus diegiamos tam tikros taisyklės, procedūros ir elgsena.

Pažymėtina, kad obliuotos medienos paklausa didėja. Kaip minėta ankščiau, Bendrovė savo produkciją realizuos ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir užsienyje.

Labai svarbu bendrovei išlikti konkurencinėje kovoje. Konkurentus galima suskirstyti į kelias grupes: stambias, vidutines ir smulkias įmones. Didesnę įtaką verslui gali daryti tos įmonės konkurentai, kurios pajėgia greitai persiorientuoti kintant rinkos poreikiams.

Produkcijos pardavimui numatoma įsteigti kelias parduotuves perkamų objektų teritorijoje. Kadangi produkcijos nereikės transportuoti, bus sumažintos transporto išlaidos, o klientai galės pasinaudoti esančių techninių priemonių paslaugomis.

Realizuojant produkciją pagal tiekimo sutartis, numatoma sukurti ir išplėsti agentų tinklą.

Kadangi bendrovė nemažą dalį produkcijos numato realizuoti pagal tiesiogines sutartis, reklamos išlaidos sudarys nedidelę sąnaudų dalį. Tačiau bendrovės gaminamą ir realizuojamą produkciją numatoma taip pat reklamuoti regioniniuose, respublikiniuose bei specialiuose reklamininiuose laikraščiuose pasirenkant pigiausius ir efektyviausius variantus.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (1084 žodžiai)
  • Universitetas
  • Petronėlė
  • Verslo planas UAB
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas UAB . (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-uab.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 03:32
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo