Verslo planas Vaikų žaidimo kambarys "Murmukas"


Verslo aprašymas. Įmonės teisinė forma. Vizija ir misija. Veiklos tikslai ir uždaviniai. Įmonės stiprybės, silpnybės, galimybės ir grėsmės. Pagrindiniai sėkmės veiksniai. Veiklos etapai ir augimo planas. Paslauga. Paslaugos aprašymas. Socialinė aplinkos analizė. Technologinė aplinkos analizė. Teisinė paslaugos aplinka. Privalumai ir trūkumai. Rinkos apžvalga ir rinkodara. Konkurencinė aplinka ir jos analizė. Marketingo strategija. Pozicionavimas rinkoje ir paslaugos pažangos kelias. Darbuotojai. Žmogiškieji ištekliai. Specialistai ir jų pareigos. Finansai. Finansiniai ištekliai. Bendra idėjos sąmata. Paslaugos kainos nustatymas. Lūžio taško skaičiavimas, pardavimo prognozė, sąnaudos mėnesiais, pelno skaičiavimas. Verslo rėmimo galimybės. Išvados. Literatūros sąrašas.


Lietuvos ekonomikos augimas naudingai veikia smulkesnio verslo vystymąsi. Vystantis verslui didėja turizmas, auga gyventojų pajamos. Lietuvos oro uostai, veikiami ekonomikos augimo, susilaukia didesnio keliautojų dėmesio. Šiuo metu didžiausias oro uostas Lietuvoje yra Tarptautinis Vilniaus oro uostas, tačiau pastarasis, kaip ir visi likę Europoje turi trūkumų.

Stebėdami ir įvertindami susiklosčiusią situaciją mes planuojame įrengti vaikų laisvalaikio ir žaidimo kambarį „Murmukas“, kuris palengvintų tarp skrydžių esantį laisvą laiką šeimoms, keliaujančioms su vaikais. Šis vaikų kambarys turėtų būti rengiamas laukimo terminale, antrajame oro uosto aukšte, kur tėveliai su vaikais laukia skrydžių.

Mūsų steigiamai įmonei mes pasirinkome Mažosios bendrijos teisinę formą dėl kelių priežasčių. Visų pirma, mūsų atveju ši teisinė forma yra patraukliausia, nes ji skirta būtent smulkiam ir vidutiniam verslui sukurti. Taip pat MB turi nemažai privalumų:

Nėra reikalavimo minimaliam įstatiniam kapitalui, pakanka nedidelio pradinio kapitalo įmonei įsteigti.

MB narys gali dirbti MB nesudarydamas darbo sutarties, o lėšų asmeniniams poreikiams gali iš MB gauti išsimokėdamas pelną avansu kartą per ketvirtį.

Mūsų įmonės vizija – išplėtoti verslą, kuris ne tik atneštų pelną, tačiau ir pritrauktų daugiau keleivių Vilniaus oro uostui. Mes siekiame tapti pripažinta ir profesionaliausia oro uosto bendrove, teikiančia paslaugas šeimoms su vaikais ne tik Pabaltijo šalyse, bet ir už jų ribų.

Mūsų įmonės misija – palengvinti skrydžio laukimą tėvams bei vaikams. Ši inovacija pritrauktų didesnį keleivių skaičių dėl itin retai pasitaikančios galimybės užimti keliaujančių vaikų laiką, tuo pačiu pritraukdama daugiau mūsų siūlomos paslaugos vartotojų.

Vartotojai. Tikime, kad mūsų pagrindinė atsakomybė yra tėvams bei jų vaikams, įsipareigojame jiems teikti tik aukščiausios kokybės paslaugą.

Prekės/paslaugos. Patikimai ir saugiai teiksimę mūsų paslaugą ir ne tik suteiksime tėvams valandėlę ramybės, bet ir lavinsime vaikų meninius bei socialinius gebėjimus bei suteiksime nepamirštamus įspūdžius kelionės metu.

Rinkos. Mes siekiame sėkmingai įsitraukti į Lietuvos rinką bei tapti greičiausiai augančia mūsų verslo srities grupe – lydere už Pabaltijo ribų.

Iškilimas, augimas, pelningumas. Mūsų įmonės veiklą tobulinsime ir plėtosime žingsnis po žigsniu, laikui bėgant gerinsime darbuotojų kvalifikacijos lygį, aptarnavimo kokybę, apimtį bei efektyvumą, įvairinsime mūsų paslaugą bei diegsime naujoves, kad pritrauktume kuo daugiau vartotojų.

Konkurencinis pranašumas. Mūsų idėja yra nauja ir inovatyvi visame Pabaltyje, todėl neturėsime rimtų konkurentų, teikiančių tokią pačią paslaugą. Mes aprūpinsime vartotojus išskirtinės kokybės ir atsakomybės paslauga.

Įvaizdis, reputacija. Mes prisidėsime prie vaikų naudingo laisvalaikio praleidimo, ugdymo, kūrybiškumo bei įvairių gebęjimų lavinimo. Skirsime nemažai dėmesio mūsų reputacijai, nes tai yra vienas iš mūsų sėkmės garantų.

Darbuotojai. Visi darbuotojai atsakingai vykdys savo pareigas, bus suinteresuoti dirbti kuo geriau bei gerinti savo įgūdžius. Siekiame sukurti tokią darbo aplinką, kurioje darbuotojai didžiuotųsi savo atliekamu darbu ir būtų juo patenkinti.

palengvinti tarp skrydžių esantį laisvą laiką šeimoms, keliaujančioms su vaikais;

siekti pripažinimo ne tik Lietuvoje bei Pabaltyje, bet ir už jo ribų;

per 3,5 mėnesius turime atlikti rinkos ir konkurencinės aplinkos analizę, pasamdyti reikiamos kvalifikacijos specialistus, atlikti finansinių išteklių analizę bei apžvelgti verslo rėmimo galimybes, sukurti merketingo strategiją.

unikalumas – teiksime naujovišką paslaugą Lietuvoje, paslaugos unikalumu stengsimės užimti vis didesnę rinkos dalį ir pritraukti daug vartotojų;

  • Microsoft Word 299 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (5011 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • Verslo planas Vaikų žaidimo kambarys "Murmukas"
    9 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas Vaikų žaidimo kambarys "Murmukas". (2016 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-vaiku-zaidimo-kambarys-murmukas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 13:26
×
114 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo