Verslo planas viešbutis Nirvana


Sunu viesbuciu ssgg analize. Viesbutis nirvana aprasymas.

Turizmo kursinis darbas. Santrauka. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Viešbučio “nirvana” paslauga. Viešbučio “nirvana” charakteristika. RINKA. Potencialūs vartotojai. Potencialūs konkurentai. Marketingo planas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Paslaugos realizavimo metodai. Rėmimas ir reklama. Valdymo personalas. Darbo užmokestis. Organizacinė struktūra. Rizikos įvertinimas. Projekto atsipirkimo laikas. Finansinė dalis. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Prognozuojama pelno ( nuostolio ) ataskaita. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Balansas. Naudota literatūra.


Viešbutis NIRVANA ne sezono metu pirmais metais numato dirbti 50 %, o vasarą - 80 - 90 % užimtumu. Vėliau tikimasi užimtumą pakelti atitinkamai 70 ir 95 procentais. Ne sezono metu didelį pelną turės duoti konferencijų salės, baseino ir saunos nuoma. Nemažai pelno tikimasi sulaukti ir iš kavinės, kurioje galės lankytis ne tik viešbučio svečiai, bet ir kiti klientai.

Tik įvertinus riziką galima pamatyti nuostolių tikimybę ar pajamų praradimą, palyginus su verslo plane priimtu variantu. Išnagrinėjus steigiamo viešbučio SWOT analizę, matome jo silpnąsias ir stipriąsias puses, kur pastarųjų priskaičiuojama daugiau.

Grėsmę kelia politinė, ekonominė ir socialinė Lietuvos padėtis, taip pat statomas Būtingės naftos terminalas, kuris gali sumažinti klientų skaičių. Viešbutis turi galimybę steigti filialą ne tik Klaipėdos regione, bet kituose Lietuvos miestuose, kur gausu turistams traukos centrų.

Daugelio įmonių sėkmės rezultatas – gera prekės ar paslaugos kokybė. Todėl klientas, rinkdamasis konkuruojančių įmonių siūlomas paslaugas, dažniausiai atsižvelgia į tokius paslaugų kokybę lemiančius sistemos elementų veiksnius: personalą, kainą, užsakymo stilių, būdą ir aptarnavimą. Todėl, norint sėkmingai dirbti, plėsti savo veiklą, įmonės vadovas turi šito neužmiršti ir tuo vadovautis.

  • Turizmas Kursiniai darbai
  • 2014 m.
  • Giedre
  • 24 puslapiai (5039 žodžiai)
  • Universitetas
  • Turizmo kursiniai darbai
  • Microsoft Word 40 KB
  • Verslo planas viešbutis Nirvana
    10 - 4 balsai (-ų)
Verslo planas viešbutis Nirvana. (2014 m. Vasario 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-viesbutis-nirvana.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:57