Verslo planas vyriškas losjonas vyrams


Vadybos referatas. Įvadas. Verslo plano teorijos analizė. Kitų autorių verslo planai. Autoriaus sukurtas verslo planas. Ekologiškas losjonas po skutimosi vyrams. Mikro ir makro aplinkų analizė. Mikroaplinka. Tiekėjai. Tarpininkai ir pagalbininkai. Klientai. Konkurentai. Makroaplinka. Ekonominiai veiksniai. Teisinė-politinė aplinka. Socialinė-kultūrinė aplinka. Technologinė aplinka. Marketingo planas. Ssgg analizė. Pagrindiniai uždaviniai ir tikslai. Marketingo strategija ir programos. Marketingo strategija. Programos. Pelno – nuostolio prognozavimas. Kontrolė. Išvados. Literatūros sąrašas.


3.Autoriai pateikia skirtingus verslo planus, kuriais remiantis galima nustatyti tinkamiausius prioritetus jūsų sugalvotam verslo planui. Lyginant skirtingų autorių verslo planus galima įžvelgti skirtumus bei suformuluoti išvadas, kurios padės sukurti savo verslo planą. Šiame darbe buvo išanalizuoti J. Baker, ES phare ESS 2002 programos projekto planas ir Jim Blythe verslo planas.

4.Tiriant naujo produkto įdiegimo į rinką galimybes Lietuvoje, buvo atsižvengta į rinkos bei Mikro ir Makro aplinkų analizes. Buvo išanalizuoti konkurentai, vartotojai, tiekėjai, tarpininkai bei kt. svarbūs rinkos „dalyviai“. Galima teigti, kad šiuo metu yra palanku įdiegti ekologišką losjoną po skutimosi vyrams, kadangi ekologijos tema šiuo metu yra labai populiari, losjonas po skutimosi yra dažnai perkama prekė vyrams, kaip dovana. Tiriant Makro aplinką, buvo nustatyta, kad gyventojų pajamos turi tendenciją didėti, kas turės įtakos pardavimams.

  • Vadyba Referatai
  • 2013 m.
  • Gvidas
  • 23 puslapiai (4814 žodžių)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 167 KB
  • Verslo planas vyriškas losjonas vyrams
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas vyriškas losjonas vyrams. (2013 m. Gegužės 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-vyriskas-losjonas-vyrams.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 06:26