Verslo planas. Melioracijos įmonė.


Mano planuojama privati įmonė dirbs melioracijos srityje - atliks įvairius eksploatacijos darbus. Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos būtų smulkūs kelių priežiūros darbai, melioracijos įrenginių priežiūra, pvz. Griovių ir pralaidų šienavimas, tiltų, ir viadukų aplinkos tvarkymas, teritorijų suvarkymas ir priežiūra ir t. T. Įmonė vadinsis “laimono stokės eksploatacijos darbų brigada”.

Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos būtų smulkūs kelių priežiūros darbai, melioracijos įrenginių priežiūra, pvz. Griovių ir pralaidų šienavimas, tiltų, ir viadukų aplinkos tvarkymas, teritorijų suvarkymas ir priežiūra. Įmonė vadinsis laimono stokės eksploatacijos darbų brigada .

Pagrindiniai įmonės tikslai pirmiesiems ir vėlesniems darbo metams yra: teikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas melioracijos srityje ir gauti maksimalų pelną iš šios veiklos, perimti apie 9 % paslaugų rinkos ir vėliau šią dalį plėsti.

Melioracijos sritis iškart po nepriklausomybės atstatymo patyrė didelį nuosmukį, tačiau dabar daugelis potencialių melioracijos paslaugų vartotojų jau atstatė buvusius ekonominius ryšius ar užmezgė naujus, todėl vis dažniau užsako bent smulkias eksploatacijos ar tvarkymo darbų paslaugas. Atsirado naujų paslaugų pirkėjų – vis daugėja smulkių ir stambesnių užsakymų ūkininkams, kuriems darbus finansuoja valstybė.

įmonės taikinys kaip tik ir yra smulkūs melioracijos ir eksploatacijos darbai, teritorijų sutvarkymas.

Verslo įkūrimui planuojama gauti 60 tūkst. Lt. Paskola metams su 13% palūkanų ir kasmet atiduoti jos dalį. Kasmetinė įmoka: 25411,32 lt. , paskolos garantas - sandėlys, kurio vertė 120 000 lt. Veiklos pradžioje įmonėje dirbs du kvalifikuoti inžinieriai ir žemos kvalifikacijos darbininkai. Visus darbuotojus planuojama pasisamdyti per darbo biržą, nes kvalifikacijos reikalavimai nėra aukšti. Pirmaisiais damelioracijos srityje, Lietuvai atgavus nepriklausomybę, įvyko daug pokyčių. Kadangi visos šioje srityje dirbusios įmonės buvo finansuojamos valstybės, tai atgavus nepriklausomybę, jų veikla sutriko. Pastovūs vartotojai lėšas, anksčiau skirtas melioracijai ir eksploatavimui, skyre ekonominių ryšių atstatymui naujų klientų paieškai ir kitoms finansinėms problemoms spręsti. Todėl melioracijos bendrovių veikla apmirė, daugelis jų nunyko.

šiuo metu melioracijos ir eksploatacijos darbų rinka vėl plečiasi. Įmonės ir bendrovės sustiprėjo finansiškai ir jau numato savo biudžetuose lėšų, skirtų remontui, eksploatacijai ir statyboms. Nemažą rinkos dalį sudaro valstybiniai užsakymai kelių ir kitų objektų statyboms. Asirado naujų klientų. Tai ūkininkai, remiaimi žemės ūkio fondo. Jiems dažniausiai tiesiami keliai, atstatomas laukų drenažas, kasami grioviai ir tvenkiniai.

Dėl anksčiau minėtų veiksnių pradedant 1995 metais (iki tol paslaugų rinka nekito ar net mažejo) melioracijos ir ekploatacijos darbų rinka ėmė tolygiai didejančiai augti.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2010 m.
  • 29 puslapiai (5206 žodžiai)
  • Universitetas
  • Verslo planas. Melioracijos įmonė.
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas. Melioracijos įmonė.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 29 d. 18:21
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo