Verslo plano idėja: žaidimo kūrimas


Verslo plano idėja žaidimo kūrimas. Apie patį žaidimą. Rinkodara. Reklama. Platinimas. Verslo idėjos aprašymas. Žaidimas „WitchCraft“. Finansinis planas. Rizikos įvertinimas.


Idėja man kilo, kai atradau internete vaizdo įrašą kaip yra kuriami žaidimai. Tai mane sudomino ir stengiau daugiau gilintis toje srityje. Pradėjau mokytis programuoti, kad išmokčiau pagrindus. Pradėjau testuoti savo vadinama „kodą“. Metams praėjus, įgavus naujų įgūdžių, mano draugas Simas papasakojo apie žaidimų industriją. Pavyzdžiui, dauguma žmonių, praleidžia didžiąją laiko dalį žaidžiant žaidimus. Moksliškai yra netgi įrodyta, kad žaidžiant žaidimus pagerėja nuotaika, galima pagyti nuo depresijos, pagerėja koncentracija ir netgi reakcija. Pasidomėjau, jog žaidimas, kuris turi mažiausiai dėmesio sugebėjo gauti netgi 90 tūkst. parsisiuntimų. 2015 žaidimų rinkoje buvo išleista apie 91,5 mlrd. Dolerių. Taipogi mano draugas papasakojo kaip visi dalykai yra susieti ir kaip jais reikia vadovautis. Jis domėjosi apie šalių ekonomiką, kaip yra kuriamas verslas ir susijusius aspektus apie verslumą. Su Simu pradėjome kurti žaidimą, užsirekomendavome internete, parašėm „startetį“. Deja, žaidimo nespėjome, nes Simui teko išvyksti studijuoti, o vadinamas „starteris“ nepasiekė užbrėžtų tikslų. Įgavau nemažai patirties, tęsiau darbą su kitų žaidimų kūrimu, domėjausi žaidimų srities rinka, mokiausi traukiančio akį dizaino. Po kažkokio laiko sugalvojau žaidimo idėją, kuri dar nebuvo realizuota ir yra viena iš naujesnių. Žaidimas yra apie magiją. Žaidimai, kurie yra kurti ankščiau, juose veikėjas „automatiškai“ išmoksta burtažodį, istorijoje nebuvo tokio žaidimo, kuriame reiktų žaidėjo pagalbos. Mano žaidime, žaidėjas turi padėti veikėjui mokytis burtažodį. O magijos ir fantastikos fanatikai, mano galva, norėtų žvilgtelti kokio tipo žaidimas būtų.

  • Microsoft Word 54 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1123 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Deimantas
  • Verslo plano idėja: žaidimo kūrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo plano idėja: žaidimo kūrimas. (2019 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-plano-ideja-zaidimo-kurimas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 13:38
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema