Verslo plano kūrimas - Naminių gyvūnėlių priežiūra


Verslo plano kūrimas - Naminių gyvūnėlių priežiūra. Verslo plano kūrimas. Per apklausas žmonėms, kurie turi katinus arba šunis, išdalinau skanėstų. Patalpą pasirinksiu. Paskambinai į biuro įrangos nuomą ir priežiūros paslaugas. Sužinojau. Mano įmonė dirbs visas. Mažiausias atliginimas. Kaip finansuosiu verslą.


63 procentai apklaustųjų sutiko, kad naminių gyvūnėlių priežiūros reikėtų. Nes šeimos kurios dažnai išvažiuoja ilsėtis, arba važiuoja į svarbius darbo susitikimus ir nespėja grįžti laiku namo, neturi kur palikti savo augintinių.

37 procentai apklaustųjų atsakė, kad jiems nebūtų aktualu gyvūnėlių priežiūros namai, nes savo augintinius turi kam duoti pasaugoti, pvz.: artimiems žmonėms, pažįstamiems.

Per apklausas žmonėms, kurie turi katinus arba šunis, išdalinau skanėstų.

Kad pradėčiau šį verslą, man reikės: stalo, kompiuterio, iškabų, kilimo, daug patiesalų, reguliuojamą hidraulinį naminių gyvūnų priežiūros stalo, įvairių skudurėlių, gyvūnėlių maisto, švaros priemonės.

Norėsiu įdarbinti du žmones, kurie galėtų dirbti pasikeisdami, kas dvi paras.

Patalpą pasirinksiu parduotuvės pobūdžio. Pradžioje patalpą išsinuomosiu, o vėliau, jei verslas gerai seksi, galbūt nusipirksiu.

Mano įmonė dirbs visas 7 dienas, 24 valandas per parą. Aš per savaitę dirbsiu pirmadieniais, trečiadieniais, o darbuotojai – kitomis likusiomis paromis. Darbuotojų reiks dviejų, kad skirtingai pasiskirstytų darbus ir viską suspėtų atlikti tinkamai.

Mažiausias atliginimas (pradedantiesiems), tai būtų 380 eurų. O didžiausias atliginimas (patyrusiems/ gerai dirbantiems), tai būtų 680 eurų.

  • Microsoft Word 84 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (376 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Gabrielė
  • Verslo plano kūrimas - Naminių gyvūnėlių priežiūra
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo plano kūrimas - Naminių gyvūnėlių priežiūra. (2018 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-plano-kurimas-naminiu-gyvuneliu-prieziura.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 14:06
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema