Verslo plano metodiniai nurodymai


Verslo plano metodiniai nurodymai verslo plano užduotis. Siūlomo projekto esmė. Marketingo planas. Finansinis planas. Verslo plano apimtis. Verslo plano gynimas. Pridavimo laikas. Raštvedybos reikalavimų. Times New Roman , Times LT. Paryškintai Bold. Didžiosiomis raidėmis. Paryškintai Bold , mažosiomis raidėmis. RINKODARA Rinkodaros planas Rinkos apžvalga. Po 2 cm. 5 Space. Cm nuo kairiosios paraštės. Centruotai , paryškintai 12 šrifto dydžiu eilutės viduryje / Center. Skaitmenimis , viršutinėje paraštėje per vidurį. Be taškų ir brūkšnelių. Antraštinis titulinis darbo lapas. Verslo ekonomika ir vadyba Uab “ adata ir ko “.


Verslo plano užduotis: parengti įmonės verslo planą ir jį pristatyti. Verslo planas turi būti rengiamas laikantis nurodytos Verslo plano struktūros:

Kokie projekto tikslai? Kokioje verslo srityje dirbsite? Kada įkurta Jūsų firma, kas ypatinga jau įvyko, kokia yra įmonės plėtotės stadija? Kokios gerosios įmonės ypatybės ir kuo esate pranašesni už konkurentus? Kas yra įmonės steigėjai ir valdytojai? Kokius produktus gaminsite ar paslaugas teiksite? Kuo jie ypatingi ir išsiskiria iš kitų? Į kokius pirkėjus orientuositės, kiek jų yra ir kokia jų perkamoji galia? Kaip pardavinėsite? Kiek Jums reikia papildomų lėšų ir kam jas panaudosite? Kuriam laikui reikia pinigų? Kokių palūkanų tikitės, kaip jas mokėsite ir kaip gražinsite paskolą? Kiek akcijų ketinate parduoti, koks parduodamų akcijų tipas, kokia bus jų nominalioji vertė, kiek norite už jas gauti pinigų ir kokią firmos nuosavybės dalį sudarys šios akcijos? Kokias pateiksite garantijas?

1. Siūlomo projekto esmė. Šioje dalyje svarbu pristatyti sumanymą (projektą, idėją)

Išvados. Apibendrinimas apima apie 1 psl. ir iš esmės yra viso verslo plano santrauka. Išvados rašomos pabaigoje, jau paruošus verslo planą, kai yra visi reikalingi apskaičiavimai, duomenys. Svarbu, kad išvados atspindėtų tai, kas gali patraukti potencialų investuotoją ar būsimą partnerį.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (766 žodžiai)
  • Piotr
  • Verslo plano metodiniai nurodymai
    10 - 9 balsai (-ų)
Verslo plano metodiniai nurodymai. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-plano-metodiniai-nurodymai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:45
×