Verslo plano pagrindimas sportinių prekių prekyba


Kaip rasomas pagrindimas. Sporto prekes parduotuves verslas. Sporto prekiu verslas. Darbas sporto prekiu parduotuvese. Sportiniu prekiu parduotuve verslo planas. Sporto prekiu parduotuves verslo planas. Verslo planai sportiniu prekiu parduotuves. Dviraciu prekyba verslo planas.

Įvadas. Gaminys. Gaminio aprašymas. Rinkos apibūdinimas. Rinkodara. Finansai. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Idėja: sportinių prekių, siunčiamų iš Kinijos, prekyba. (Kinijoje yra įsikūrusios beveik visos sportinių prekių įmonės, kurios siūlo įsigyti produktus dideliais kiekiais su aukšta nuolaida kainą). Būtų orientuojamasi į Lietuvoje paplitusių sportinių užsiėmimų įrangos prekybą (atletika, ekstremalus ir lauko sportas, sportinė avalynė ir apranga).

Ši idėja kilo, kai su draugais ieškojome, kur nusipirkti kokybę ir kainą atitinkančios sportinės įrangos už mažą kainą (treningų, riedlenčių, riedučių, BMX dviračių ir kt.). Kadangi Lietuvoje kol kas tokios parduotuvės, kuri kainos ir kokybės santykiu tenkintu pirkėją, nėra, tai nutariau imtis būtent tokios srities verslo. Be to, su draugais esame sukaupę virš 3 metų patirties apie Lietuvos sportinių prekių rinką ir žinome, kas patiktų pirkėjui.

Idėjos tikslas – sukurtai įmonei „FitLifestyle“ pateikti į Lietuvos rinką sportinę įrangą mažesnėmis kainomis ir atitinkama kokybe. Kol kas numatomas sandėlys tik Klaipėdoje. Kadangi verslas kas dien plečiasi ir persikelia į virtualią erdvę, tai būtų protinga kurti internetinę „FitLifestyle“ parduotuvę.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1096 žodžiai)
  • Universitetas
  • Robertas
  • Verslo plano pagrindimas sportinių prekių prekyba
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo plano pagrindimas sportinių prekių prekyba. (2012 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-plano-pagrindimas-sportiniu-prekiu-prekyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:08
×