Verslo plano paskirtis, struktūra, turinys Verslo plano kūrimas - ekologiškos priemonės plaukams


Įvadas. Verslo plano kūrimo teoriniai aspektai. Verslo plano paskirtis. Verslo plano rūšys. Verslo plano struktūra. Titulinis lapas. Santrauka. Verslo idėja ir jos aprašymas. Produktas (paslauga). Rinka ir konkurencija. Marketingo planas. Pagrindiniai marketingo plano elementai. Verslo valdymas ir personalas. Galimybės ir rizika. Finansų planas. Verslo plano kūrimo analitinė dalis. Verslo plano nauda. Dažnos klaidos, kuriant verslo planą. Verslumas Lietuvoje. Verslo planas IĮ „EKO – Inkristega“. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Konkurencijoje: daugumos verslininkų potencialūs konkurentai yra stambios firmos, todėl būtina pergalvoti savo strategiją konkurentų atžvilgiu ir atspindėti ją marketingo plane;

Žaliavų ir medžiagų pasiūloje: siekiant išvengti netikėtumų, tiekime reikia iš anksto numatyti alternatyvius žaliavų gavimo šaltinius.

Prekė.Šis marketingo elementas dažnai sutampa su pačia verslo idėja. Pristatant prekę būtina pabrėžtine tik savybes, bet ir akcentuoti jų teikiamą naudą. Verslininkas prekę privalo pristatyti remdamasis šiais aspektais: prekės charakteristika, prekės ženklas, jos įpakavimas, garantija, aptarnavimo lygis ir pan. Pristatydami prekės politiką, reikia skirti dėmesį ir į prekių asortimentą. Kalbant apie invaciją, užsiminti ir apie esantį, ir apie planuojamą gaminio modelį. Nurodyti, kaip planuojama plėtoti gaminių paletę. Didesnė sėkmė lems, jei verslininkas su naujo produkto pardavimo apimties prognozavimu formuos naujus vartotojo poreikius.

Mūsų įmonė – individualioji įmonė „EKO-Inkristega.”Įmonės savininkė – Kristina Duoblytė.Verslo pradžiai pradinį įnašą (60 000 lt) įnešė Algirdas Duoblys – Kristinos Duoblytės (įmonės savininkės tėvas). Skola raštiškai patvirtinta notaro, su sąlyga, kad kiekvienais metais nuo pasiskolinimo skolintojui mokėsime 1% PVM. Skolą planuojame grąžinti per 5 metus nuo įsiskolinimo. Įmonės partneriai: Ingrida Šapalaitė, Edita Vepštaitė, Inga Varnelytė. Įmonė įkurta Vilniuje, PC „Akropolis“ Ozo g. 25.

„EKO – Inkristegoje“ prekiausime i+m natūraliais plaukų priežiūros produktais pagamintais Vokietijoje. I+m natūrali kosmetika sertifikuota pagal BDIH standartus.

I+m natūrali kosmetika – tai sveikata ir grožis iš gamtos...

Kaip minėjome, iš Vokietijos vežamos prekės yra kokybiškos ir gana pigios ( nuo 28 lt – 50 lt) todėl prekių kaina Lietuvoje bus ( nuo 56 lt – 100lt ).

*Prekių kiekis priklausys nuo vartotojų paklausos. (planuojame per mėnesį parsivežti nuo 50 iki 150 vienetų.)

Plaukų struktūrą atstatantis kanapių aliejaus šampūnas buvo sukurtas specialiai intensyvios priežiūros reikalaujantiems plaukams.Plaukų struktūrą atstato ir regeneruoja veikliųjų medžiagų kompleksas su natūraliais kviečių proteinais ir dilgėlių ekstraktu.Šalto spaudimo ekologiškas kanapių aliejus savo savybėmis atstato plaukų riebalinę pusiausvyrą ir apsaugo juos nuo išsausėjimo.Švelnių, odai palankių cukraus tensidų dėka oda yra neerzinama ir tinka kasdieniniam naudojimui.

Šis šampūnas skirtas sausiems bei normaliems plaukams. Citrinų aliejus ir eterinių aliejų mišinys suteikia plaukams blizgesį, malonų kvapą, o vaškinė kopernicija – nuostabų žvilgesį. Ekologiškas sojų aliejus atstato plaukų riebalinę pusiausvyrą bei maitina plaukus. Lecitinas, kaip ir ramunėlių ekstraktas prižiūri ir ramina galvos odą – tai sveikų plaukų augimo pagrindas. Švelnių, odai palankių cukraus tensidų dėka oda yra neerzinama ir tinka kasdieniniam naudojimui.

  • Microsoft Word 367 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 42 puslapiai (6704 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kotryna
  • Verslo plano paskirtis, struktūra, turinys Verslo plano kūrimas - ekologiškos priemonės plaukams
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo plano paskirtis, struktūra, turinys Verslo plano kūrimas - ekologiškos priemonės plaukams. (2018 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-plano-paskirtis-struktura-turinys-verslo-plano-kurimas-ekologiskos-priemones-plaukams.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 15:42
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!