Verslo plėtros planas su prognozėmis


Įmonės veiklos pobūdis - mažmeninė prekyba biuro prekėmis, vizitinių kortelių gamyba. Įmonės esamos situacijos analizė. Informacija apie įmonės veiklą ir įstatinį kapitalą. Įmonės finansinės būklės ir veiklos rezultatų įvertinimas. SSGG analizė. Siūlomo projekto esmė. Įmonės charakteristika. Akcininkai. Geografinė vieta. Rinkos tyrimas. Rinkos apžvalga. Rinkos apžvalga Vilniaus mieste. Rinkos apžvalga užsienio šalyse. Atliktų apklausų analizė. Pagrindinių konkurentų analizė. Atliktų apklausų analizė. Tyrimas Lietuvoje. Tyrimas užsienyje. Marketingo organizavimas. Pardavimų skatinimo metodai. Planuojamo verslo subjekto įvaizdžio formavimas. Reklama. Prekių realizavimo schema užsienyje. Kainų politika ir kainos. Produktų pardavimo prognozės optimistiniu ir pesimistiniu būdu. Gamybos organizavimas. Veiklos aprašymas. Patalpos. Prekių pirkimas ir perdirbimas. Eksportas į užsienį. Valdymo personalas ir darbuotojai. Vadovų charakteristika, pareigos ir funkcijos. Darbininkų skaičius, numatomos pareigos ir funkcijos. Darbu užmokesčio fondo paskaičiavimas. Darnaus vystymosi nuostatų taikymas įmonės veikloje. ĮSA nuostatų taikymas VPMF. ĮSA darbo vietoje. ĮSA bendruomenėje ir aplinkoje. ĮSA rinkoje. Verslo rizikos įvertinimas. Rizikos veiksniai ir jų mažinimo priemonės. Planuojamo verslo subjekto SSGG analizė. Finansinės prognozės. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Pelno (nuostolio) ataskaitos. Balansai pesimistiniu ir optimistiniu variantu. Santykiniai rodikliai.

Svarbiausia verslo projekto dalis yra finansinė analizės vertinimas. Kiekvienos įmonės siekiamybė turėtų būti pelnas. Norėdami prognozuoti įmonės veiklos rezultatus mes sudarėm pelno (nuostolio) ataskaitas optimistiniu ir pesimistiniu variantais. Skaičiuojant pelno prognozę pesimistiškai, buvo nutarta, kad kiekvienais metai pardavimų pajamos didės 5-7%, taip pat didės ir savikaina. Būsimas projektas nebus nuostolingas, ir uždirbs pelną kuris bus apie 10% nuo visų pardavimų. Optimistinė pelno (nuostolių) lentelė rodo, kad pelnas turėtų būti tris kartus didesnis už pesimistinį.

Verslo sėkmę lemia keli faktoriai: išsamiai ištirta rinka, apgalvotos investavimo galimybės bei detalus finansinės analizės vertinimas, kuris suteikia galimybę įvertinti projekto pelningumą, taip pat didelę reikšmę turi ir prekių asortimentas bei išskirtinumas. Šie tarpusavyje derinami elementai leis sukurti klestintį verslą. Apibendrinant galima teigti, kad Įmonės verslo idėja įsteigti padalinį Vilniuje ir eksportuoti meninius gaminius į užsienio šalis pasiteisins.

  • Verslas Planas
  • Microsoft Word 9657 KB
  • 2013 m.
  • 56 puslapiai (10387 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Verslo plėtros planas su prognozėmis
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo plėtros planas su prognozėmis. (2013 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-pletros-planas-su-prognozemis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:09
×