Verslo plėtros projektas Restoranų verslas


Verslo kursinis darbas.

Santrauka. Dalis. Verslo Teisė. Juridiniai asmenys,verslo sutartys. Dalis. Vadyba. Verslo aprašymas, rinka, reklama. Dalis. Antreprenerystė. Aplinkos analizė, ištekliai.Dalis. Ekonomika.


Pagrindinė siūloma nekomercinė socialinė idėja, kuria siekiama pagyvinti įmonės veiklą bei pagerinti restorano padėtį rinkoje yra koncertas, kurio metu žmonės būtų linksminami ne tik gera muzika, bet ir turėtų galimybę būti pakviesti ant scenos ir sudainavę tam tikrą dainą galėtų laimėti šaunių prizų. Koncerto metu žmonės būtų vaišinami „CanCan“ picomis nemokamai. Taip pat koncerto metu žmonės galėtų dalyvauti protmūšiuose prieš „CanCan“ restorano darbuotojus ir laimėti prizų. Koncerte dalyvautų šios lietuviškos grupės: Sel, G&G sindikatas, Andrius Mamontovas, Rondo, Džordana Butkutė, Išjunk Šviesą, Marijonas Mikutavičius. Koncertas būtų nemokamas.

Šios programos tikslas - išpopuliarinti „CanCan“ piceriją, pagerinti jos reputaciją, pralinksminti picerijos klientus ir pritraukti naujų. Kadangi gros geros muzikos grupės, žmonės bus vaišinami picomis ir turės galimybę laimėti prizų, tikimasi didelės sėkmės. Be to, žmonės dalyvavę šiame projekte gali papasakoti apie tai savo draugams, o tai galėtų pritraukti naujų klientų. Tikslinei auditorijai būtų stengiamasi perduoti tokią žinutę: „CanCan“ picerijoje apsimoka valgyti ne tik dėl to, kad pica yra skani, bet ir dėl to, kad „CanCan“ rūpinasi savo klientais bei atsižvelgia į jų pageidavimus, „CanCan“ siekia ne tik pelno, bet ir kad klientai būtų visapusiškai patenkinti.

Lietuvos Respublikos civilinio kodekso II dalies V skyrius 2.59 straipsnis.

Lietuvos Respublikos civilinio kodekso II dalies IV skyrius 2.33 straipsnis.

Bet kokia vieša įstaiga: pvz:, mokykla, universitetas, finansų ministerij, vaikų darželis..

Bet kokia privati veikla: pvz:, restoranai, klubai, spa centrai, parduotuvės...

Pelną panaudoja vėl investuodami į tą pačią veiklą, darbuotojų atlyginimai,

Pagrindinės privačiųjų juridinių asmens teisinės formos, jų pagrindiniai bruožai ir skirtumai

Akcinės bendrovės steigimo ataskaita.Steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas.Akcinės bendrovės steigimo sutartis arba steigimo aktas. Akcinės bendrovės įstatai.

Apibūdinkite juridinio asmens steigimo dokumentus, jų registravimo bei atsisakymo registruoti tvarką. Ar juridinių asmenų registro tvarkytojas turėjo teisę atsisakyti registruoti akcinę bendrovę? Atsakymą pagrįskite. Ar keistųsi situacija, jei būtų atsisakyta registruoti juridinį asmenį, nes nurodyta veikla užsiimti netikslinga.

Registro tvarkytojas turėjo teisę atsisakyti registruoti akcinę bendrovę, remdamasis pagal Lietuvos Respublikos civilinį kodeksą 2.63, 2.64, 2.68 straipsnius.

Užduotis. Pasirinkite verslo sutartį ir remiantis Lietuvos Respublikos kodekso normomis apibūdinkite šiuos pasirinktos sutarties požymius:

Nuomos sutarties dalyku gali būti nekilnojamieji daiktai (pvz., komercinės arba gyvenamosios patalpos, žemės sklypai ir kt.).

2001 m. birželio 27 d. duris atvėrė pirmasis "Delano pica" restoranas, įsikūręs Klaipėdoje. 2007 m. rugsėjį restorano "Delano pica" pavadinimas buvo pakeistas į "CanCan pizza“.

UAB „Delano“ yra greito maitinimo restoranų ir picerijų tinklas Lietuvoje ir Latvijoje. Restoranų tinklas “CanCan pizza” priklausantis UAB „Delano“ savo svečiams siūlo greitai pateikiamas picas bei tradicinius lietuviškus patiekalus.

2013 metų gegužės mėnesį buvo atliktas restorano „Can Can“ paklausumo tyrimas anketinės apklausos metodu. Iš viso buvo apklausta 50 respondentų. Čia pateiksime apklausos metu surinktus duomenis.

Kaip matome diagramoje didžioji dalis respondentų buvo 18-25 metų amžiaus. Tai rodo, kad dažniausiai viešojo maitinimo įstaigose bei restoranuose lankosi jauni žmonės, norintys skaniai ir greitai papietauti ar tiesiog susitikti su draugais.

Iš diagramos matome, kad didžiąsias dalis dalyvavusiųjų apklausoje užima dirbantieji – net 41,7%, studentai – 25% apklaustųjų, o taip pat nemaža dalis respondentų buvo moksleiviai – 16,7%. Mažesniosios dalys apima besimokančius ir dirbančius bei pensininkus – 8,3% apklaustųjų.

 • Verslas Kursiniai darbai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Gintare
 • 51 puslapis (9499 žodžiai)
 • Kolegija
 • Verslo kursiniai darbai
 • Microsoft Word 581 KB
 • Verslo plėtros projektas Restoranų verslas
  10 - 1 balsai (-ų)
Verslo plėtros projektas Restoranų verslas. (2017 m. Vasario 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-pletros-projektas-restoranu-verslas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:53