Verslo potencialo formavimas


Įvadas. Uab „rokiškio sūris“ charakteristika. Įmonės vykdoma veikla. Darbuotojų skaičius. Darbuotojų darbo užmokestis. Darbo našumas. Bakalauro baigiamojo darbo tema. AB ,,Rokiškio sūris” VEIKLOS APIBENDRINTA ANALIZĖ. Galimi problemos sprendimo variantai. AB „Rokiškio sūris“ veiklos tendencijos. AB „Rokiškio sūris“ tendencijos. Problemos tobulinimo kryptis, priemonės. Įmonės tobulinimo kryptys. Išvados. Literatūra.

3.Atlikus analizę matome, kad vienas svarbiausių aspektų yra tarpvalstybiniai santykiai, nuo jų gali priklausyti eksporto apimtys. Tai pat eksporto apimčiai yra svarbus gerai žinomas įmonės vardas, produkto kokybė, už kurią nuolatos gaunami apdovanojimai visoje Europoje. Pagrindinės įmonės grėsmės yra susijusios su žaliavos trūkumu ir brangimu, nuo kurių priklauso gamybos apimtys ir produkto kaina.

4.Kartu su Naujosios Zelandijos didžiausia pasaulio pieno perdirbimo bendrove „Fonterra“ 2013 metais Rokiškyje buvo sumontuota įranga. Bendradarbiavimas vien įrangos pastatymu neapsiribos. O toliau vyks produktų realizavimas kartu, jei projektas bus sėkmingas, „Fonterra“ mato ir ateities bendradarbiavimo galimybes. AB „Rokiškio sūris“ direktoriaus teigimu žengimas į Lietuvą turės teigiamos įtakos šalies pieno pramonei.

5.Reikia nukreipti darbą, nes potencialo augimas įžvelgiamas būtent eksporto srityje. Visos Lietuvos pieno pramonės verslo stiprybė yra eksportas.

  • Verslas Namų darbas
  • Microsoft Word 183 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (2251 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Verslo potencialo formavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo potencialo formavimas. (2014 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-potencialo-formavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:31
×