Verslo pradmenys: Verslo įmonės kūrimas


Verslo pradmenys Savarankiškas darbas. Ekonominiai šalies veiksniai. Socialiniai ir kultūriniai. Įmonės ir jos aplinkos galimų rizikų analizė. Verslo formos pasirinkimas ir išvados.


Mano sugalvotas verslas yra sunkiasvorių automobilių remontas. Taip pat būtų tvarkomos puspriekabės bei priekabos vienoje patalpoje. Šis sumanymas kilo dėl praprasčiausios priežasties. Šiomis dienomis Europos šalys labai puikiai kominikuoja tarpusavyje. Vyksta daug prekybos mainų bei pardavimų. Prekes reikia eksplotuoti iš taško A į tašką B. Vadinasi reikia sunkiasvorių automobilių, kurie galėtų atlikti šią funkciją. Kadangi šie automobiliai nuvažiuoja milijonus kilometrų, faktas jog juos reikia taisyti, nes susidėvi dalys. Tiek patys sunkvežimiai tiek jų priekabos reikalauja restauracijos bei priežiūros. Todėl sugalvojau pasiūlyti savo pagalbą vairuotojams bei įmonėms, kurie užsiema prekių eksplotacija. Mane paskatino imtis šio verslo įdėjos vis didėjantis sunkvežimių kiekis Europoje. Iš šios verslo įdėjos manau pinigų stygiaus neturėtų būti, nes jei didėja sunkiavorių automobilių Europoje net ir Lietuvoje, vadinasi juos kažkas turi prižiūrėti bei suremontuoti. Abejonių kelia paprasčiausias dalykas, kaip užsitikrinti savo vardą, kad žmonės kreiptūsi į mano įmonę nedvejodami. Mano įmonėje – servize dirbtų dvi pamainos, ir juose dirbtų po 15 žmonių. Pačius darbuotojus atrinkčiau pagla jų įgytus išsilavinimus arba jų darbo patirtį kitose darbo įstaigose. Aš stengiuosi sutvarkyti po avarijos bei profilaktiškai atvykusius sunkvežimius bei priekabas su puspriekabemis. Visus darbus atliktume nuo kėbulų remontų iki važiuoklės patikrų bei variklio perrinkimų.

Šios įdėjos nebūtų buve, jei pats nebūčiau susiduręs su šiuo darbu – sunkvežimių servize. Turiu patirties bei mačiau kaip viskas vyksta šiame versle. Tačiau turiu dar papildomų minčių kaip papildyčiau šį verslą bei padaryčiau dar prieinamesni kitiems žmonėms. Didžiausias mano minusas yra silpnesni nervai, tačiau šią savybę stengiuosi išūgdyti. Iškilusius sunkumus stengiuos įveikti priimtiniausiu budu pasitaręs su savo verslo partneriai arba vienas ramioje auroje. Esu dirbęs prie sunkiasvorių automobilių, todėl manau tas juodas darbas padėtų sukūrti tokią sau darbo vietą bei patį verslą, kad ne man įsakinėtų žmonės, o aš pats jiems nurodinėčiau kaip reikia atlikti darbus.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1791 žodžiai)
  • Kolegija
  • Juozas
  • Verslo pradmenys: Verslo įmonės kūrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo pradmenys: Verslo įmonės kūrimas . (2019 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-pradmenys-verslo-imones-kurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 22:18
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo