Verslo priežiūros bei reguliavimo veiklos


Įvadas. IĮ Verslo priežiūros bei reguliavimo veiklos (X agentūros atvejis. Iį ,,x” verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės tikslai. Prekės ar paslaugos aprašymas. Iį ,,x” rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Iį ,,x” paslaugos. Trumpas gamybos ar paslaugos aprašymas. Vietos planas. Patalpos. Įranga. Transportas. Žaliavos. Tiekėjai. Darbuotojai. Teisinė apsauga. Iį ,,x” vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Iį ,,x” rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Iį ,,x” kūrimo planas. Reikiamos lėšos. Lėšų panaudojimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Mano kursiniame darbe pasirinkta įmonė, kurią planuoju steigti, tai IĮ ‚X ‘‘. Ši įmonė dirbs paslaugų srityje, teiks automobilių detalių paslaugas. Šią įmonę steigti pasirinkau todėl, kad šiuolaikinėje visuomenėje, kai tiek daug automobilių, autoservisas yra tokia paslauga, kurios anksčiau ar vėliau mums visiems turintiems automobilį prireikia.

IĮ ,, X“ planuoja teikti kokybiškas ir garantuotas automobilių pervežimo detalių paslaugas. Stengsis įgyti nuolatinių klientų, kurie pasitikėtų ir nuolat naudotųsi mūsų teikiamomis paslaugomis, tai garantuotų, kad įmonė dirbs nuolat ir nebankrutuos. O, kad įmonė tai pasiektų, turės kvalifikuotus darbuotojus, aukštos kokybės įrengimus. Įmonės IĮ Verslo priežiūros bei reguliavimo veiklos X agentūros tikslas ne kiekybė, bet kokybė.

Tikslas: Atlikti IĮ ,, X ” IĮ Verslo priežiūros bei reguliavimo, sužinoti įmonės tikslus, rinkodarą, atliekamas paslaugas, jos vadybą, rizikos vertinimą, aprašyti jos kūrimo planą, reikiamas investicijas, bei įvertinti kuriamos įmonės veiklos rezultatus ar įmonė dirbs pelningai ar ne.

Šiuo metu į Lietuvą yra importuojama daugybė naudotų automobilių detalių iš įvairių Vakarų Europos valstybių, todėl kiekvienais metais mūsų šalyje jų žymiai padaugėja. Be to Lietuva yra tarpinė automobilių ,,stotelė”, nes labai daug automobilių parduodama pirkėjams iš Rusijos, Ukrainos ir kitų šalių, todėl Lietuvoje dėl jos patogios geografinės padėties automobilių importo - eksporto verslas yra gan paplitęs.

Misija: ,,X“ klientai - visi pilnamečiai fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie nori įsigyti automobilių detalių iš kitų šalių. Ateityje įmonė tikisi turėti nuolatinių klientų ratą, bei sulaukti dar daugiau naujų klientų. Įmonė sieks tenkinti visus kliento lūkesčius geru aptarnavimu, kokybiškomis paslaugomis, bei prieinamomis kainomis.

Įmonei svarbiausia – kokybė ir prieinama kaina.

Vizija: Kad įmonė įsilietų į automobilių pervežimo detalių verslą, įmonei teks konkuruoti su konkurentais. Pagrindiniai mano įmonės konkurentai - Šilutės rajone ir aplink jį esantys automobilių remonto įmonės. Mano steigiamos įmonės pranašumas – įmonė kuriasi visiems gerai žinomoje vietoje, šalia UAB ,,Transkona” techninės apžiūros centro (Šilutės skyrius). Galimybės plėstis yra, patalpos gan didelės.

Ši įmonė pranašesnė už kitas dėlto, kad joje bus naudojami nauji įrankiai ir įrengimai, darbuotojai nuolatos bus siunčiami tobulintis pagal naujausias programas, užmegsime ryšius su automobilių dalių tiekėjais, kad galėtume vartotojui pasiūlyti didelį asortimentą automobilių dalių. Stengsimės sukurti naujų darbo vietų, greitą paslaugų suteikimą, teikti kokybiškas paslaugas bei lanksčius atsiskaitymus su mūsų įmone.

Įmonės tikslai: Sudominti kuo didesnį klientų skaičių, jiems teikti už konkurentus geresnės kokybės ir prieinamos kainos paslaugas, domėtis technologijos tobulinimu, gerinti darbo vietų sąlygas, bei kelti darbuotojų kvalifikaciją.

IĮ ,,X“ teiks vartotojams turintiems lengvąjį automobilį ar mikroautobusą tokias paslaugas:Automobilių pervežimo detalių paslaugas iš įvairių šalių.

Pastoviems klientams bus taikomos nuolaidos. Pastovaus kliento statusas bus suteikiamas asmenims, kurių išlaidos mūsų autoservise pasieks 1000 Lt ir jam bus suteikiama 7% nuolaida tolimesnėms paslaugoms teikiamoms mūsų įmonėje. Įmonėms ir organizacijoms bus išrašomos PVM sąskaitos, pagal kurias jos galės atsiskaityti už suteiktas paslaugas pavedimu. Šia paslauga galės naudotis tik įmonės pasirašiusios paslaugų ir prekių teikimo sutartį.

Ateityje tikimės keisis pirkėjų poreikiai, nes didės klientų pajamos ir jie pirks naujesnius automobilius, dėlto reikės įmonei keisti naudojamus įrankius, kelti darbuotojų kvalifikaciją.

Paslaugų rinka yra gana plati, bet dar vis plečiasi, nes daugėja panaudotų automobilių pardavimas į trečiąsias šalis, kiekvienoje šeimoje atsiranda ne vienas, o bent du automobiliai. Tad paslaugų poreikis didėja.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (3904 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurimas
  • Verslo priežiūros bei reguliavimo veiklos
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo priežiūros bei reguliavimo veiklos. (2016 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-prieziuros-bei-reguliavimo-veiklos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:23
×