Verslo priežiūros institucijos


Verslo prieziuros institucijos referatas. Verslo priežiūros institucijų namu darbas. Verslo prieziuros institucijos lietuvoje. Verslo priežiūros institucijos. referatas. Registru centro darbai speros. • zabielų namas kaune. Verslo prieziuros institucija teorija. Verslo prieziuros instituciju veikla. Verslo prieziuros institucijos namu.

Įvadas. Restorano „medžiotojų užeiga“ veiklos apibūdinimas. Verslo priežiūrios institucijos. Valstybės įmonė registrų centras. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba. Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Išvados. Literatūros sąrašas. Darbo tikslas – išanalizuoti pagrindines ir specialiąsias restorano verslą prižiūrinčias institucijas.

Temos aktualumas. Verslo sąlygos nėra lengvos verslininkams ir jų veiklai keliami vis nauji ir griežtesni reikalavimai. Sėkmingai vystyti verslą galima tik turint deramų žinių.

Lietuvoje verslo reguliavimą formuojantys procesai turi tendenciją plėtotis pagal pasaulinės praktikos scenarijų. Kaip rodo praktika, valstybė visada siekė reguliuoti verslą. Valstybė visuomenės pritarimu nuolat turi reguliuoti verslo sąlygas, siekiant išspręsti konkrečias problemas. Todėl dažniausiai įmonės sėkmė priklauso nuo jos gebėjimo išmanyti įstatymus ir sureguliuoti santykius su valstybe. Vienas iš valstybės tikslų yra verslo sąlygų gerinimas, nes šalies ekonominė gerovė priklauso nuo verslo įmonės sėkmės.

Darbo tikslas – išanalizuopagrindinių ir specialiųjų restorano verslą prižiūrinčių institucijų veiklos aptarimas ir jų tikslų bei uždavinių išskyrimas.

Restorano verslą reguliuojančių įstatymų ir jų keliamų reikalavimų personalui, darbo aplinkai ir kt. Anaįmonė - yra savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų numatyta tvarka, tam tikrai ūkinei komercinei veiklai. Įmonę sudaro medžiagų daiktinių, finansinių ir materialinių aktyvų jos teisių irrestoranas medžiotojų užeiga yra įsikūręs rotušės aikštės name nr. Senamiesčio tyrinėtojų užrašuose šis pastatas vadinamas zabielų namais, nes vieni žymiausių jo savininkų xvii – xviii amžiais buvo turtingi kauno miestiečiai zabielos.

Zabielų namas iki mūsų laikų ne kartą keitė išvaizdą, atlaikė net kelias – gotikos, renesanso, klasicizmo – epochų, bei mūsų laikų rekonstrukcijasžinoma, kad jame 1819 – 1823 metais dažnai svečiavosi poetas adomas mickevičius. Šių poeto viešnagių priežąstis - čia gyvenusi gražioji gydytojo j. Kovalskio žmona karolina, kurią poetas pamilo, ir kuri apsaugojo nuo pražūties adomą sunkiausiose jam valandose, įkvėpė gyvenimui, kūrybai.

1965 metais šiame name buvo įkurtas restoranas medžiotojų užeiga. Medžioklės trofėjais ir židiniais papuošto restorano antrame aukšte 1973 – 1974 metais buvo įrengtos juodoji ir baltoji pokylių menės. Beje, į šias jaukias nedideles svetaines patekti galima tik dabar. Anindividualios įmonės medžiotojų užeiga vizija: plačiausias restoranų tinklas lietuvoje, vėliau gal ir pabaltijo šalyse, kurios teikiamos paslaugos plačiai žinomos ir vertinamos kaip aukštos kokybės, greitu ir maloniu aptarnavimu, nebrangiomis paslaugomis. Įmonės sėkmė – organizacijos kultūra aptarnavime ir maisto kokybėje.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (3240 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • Verslo priežiūros institucijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo priežiūros institucijos. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-prieziuros-institucijos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:33
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo