Verslo procesų valdymas projektas


Verslo procesų valdymas. Tema. Pagrindinės sąvokos. Verslas Procesas Valdymas. Verslas. Verslas (šnek. kartais dar vadinamas bizniu) – asmenine rizika paremta savarankiška veikla. Verslininkystė – tai dinamiškas turto gausinimo procesas. Procesas, duodantis piniginių pajamų ir nemažo asmeninio pasitenkinimo pasiektais rezultatais. Verslo rūšys ir formos. Gali būti skiriamos. Pagal gamybos priemonių nuosavybės formas. Verslo organizavimo formos. Individualios Mažosios bendrijos Ūkinės bendrijos. Verslo principai. Pasirinkimo rinkoje laisvė ir konkurencija. Visiška ekonominė atsakomybė už verslo rezultatus. Įmonė. Tai savo vardą turintis ūkinis vienetas. Tai tam tikra. Verslo procesas. Veiklų rinkinys, kuris ima vienokius ar kitokius įeitinius duomenis. Sienos dažymo procesas. Verslo proceso diagrama. Tai kryptingas valdančiojo lygmens poveikis valdomajam. Norint įgyvendinti idėją, reikia. Kad idėja būtų. Finansų - apgalvoti finansavimo galimybes.


Individualios Mažosios bendrijos Ūkinės bendrijos Tikrosios ūkinės bendrijos Uždarosios akcinės bendrovės Akcinės bendrovės Viešosios įmonės.

Kad idėja būtų gera/ verta įgyvendinti parinkti tinkamiausias idėjos įgyvendinimo išorines sąlygas - pasirinkti teisinę formą, sukurti fizinę aplinką: pasirūpinti patalpomis, įrengimais, logistika; bendražygių ir darbuotojų jai įgyvendinti – apgalvoti santykius su partneriais, personalo valdymą ir motyvavimą;.

Finansų - apgalvoti finansavimo galimybes, finansų valdymą ir kontrolę, apskaitos vedimą, įvertinti mokesčius, teikti ataskaitas; valdymo struktūros - sukurti organizacijos struktūrą ir pareigybių aprašymus su aiškiais uždaviniais, atsakomybe ir įgaliojimais; valdymo procesų, užtikrinančių Jūsų idėjos įgyvendinimą – organizuoti įmonėje planavimo, organizavimo, vadovavimo ir kontrolės procesus.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 648 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (488 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovile
  • Verslo procesų valdymas projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo procesų valdymas projektas . (2017 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-procesu-valdymas-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 23:10
×