Verslo projektas: akių kaukės gamyba


Pristatymas. Santrauka. Idėjos pristatymas. Rinkos identifikavimas ir veiklos planavimas, verslo modelis. Teisiniai verslo kūrimo aspektai. Finansai ir finansavimo šaltiniai. Valdymas ir žmogiškieji ištekliai. Rinkodaros priemonės. Prekės ženklas. Augimas. Veiklos plėtra į užsienio rinkas. Inovacijos ir aukštosios technologijos.


Trumpai prisistatykite. Kokias išskirtumėte savo asmenines kompetencijas tinkamiausias verslui kurti ir jį valdyti. Kokių žinių/kompetencijų Jums trūksta? Kokiais būdais galėtumėte jų įgyti (sukonkretinkite). Kokios komandos narių funkcijos įgyvendinant verslo idėją? Kokių papildomų specialistų Jums reikėtų idėjai įgyvendinti (kas jie turėtų būti ir kodėl)?

Esame visiškai nauja įmonė, kurianti inovatyvų produktą, kurio dar niekur nėra. Mūsų komandos pagrindinė bendra kompetencija verslui kurti yra bendros žinios, kurių pasisemiame studijuojant ar susiduriant su įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis, taip pat greitas darbo organizuotumas bei logiškas sprendimų priėmimas. Labiausiai mūsų komandai trūksta patirties, nes nei viena iš mūsų nėra susidūrusi su visiškai naujo produkto kūrimu. Įgyti patirties galime tik su laiku atliekant įvairius darbus bei mokantis iš savo klaidų.

Kiekvienas mūsų komandos narys turės skirtingas funkcijas pradedant įgyventi verslo idėją – Viktorija atliks įmonės valdymo užduotis, Silvija tvarkys finansinius reikalus, Selina užsiims rinkodaros plėtimu, Beatričė apsiims teisinės veiklos įforminimu, o Ieva užsiims naujų darbuotojų ieškojimu bei samdymu.

Vieni svarbiausių specialistų kurių mums papildomai reikės pradedant verslą bus laborantai ir chemikai (pradžiai samdysime 3-4), sugebantys sukurti tinkamą naudojimui bei kokybišką produktą. Jie mums būtini dėl aukštojo chemijos išsilavinimo, o taip pat be jų nesukurtumėme produkto. Taip pat reikės sutarties su siuntų išvežiojimo tarnyba, kad nereikėtų samdyti savo išvežiotojų ir pirkti transporto priemonių.

Pateikite trumpą savo verslo idėjos koncepcijos ir jos plėtros santrauką.

Mūsų verslo idėja yra sukurti akių lašų pagrindo gydomąją akių kaukę, kuri kaip kontaktinis lęšis įsidėtų į akies vidų ir palaipsniui tirpdama paskleistų gydomąsias medžiagas, taip atpalaiduodama akį ir neleisdama jai išsausėti. Ši mintis kilo matant, jog dažnai susidurdami su išmaniosiomis technologijomis vis daugiau žmonių turi nešioti korekcines reagos priemones, kurios sausina ir vargina akis, o akių lašų lašinimas nėra maloni procedūra, kurią galima būtų pakeisti akių kaukės naudojimu – patogesniu, inovatyvesniu produktu.

Savo idėjos vystymą planuojame pradėti nuo idėjos išgryninimo su kvalifikuotais specialistais, kurie nurodytų, kokių medžiagų ir technikos reikia, norint pagaminti mūsų produktą, tuomet ieškotumėme investuotojų, verslo angelų startuperių idėjų konferencijose ir panašiuose renginiuose. Sekantis žingsnis, įkūrus UAB ir susitvarkius visus reikiamus dokumentus, būtų laboratorijos nuoma ir jos darbuotojų paieška. Visas kitas su produkto gamyba nesusijusias sritis verslo pradžioje koordinuotumėme pačios, kol verslas pradės nešti pelną ir bus galima samdyti daugiau darbuotojų. Pradžioje galėtumėme siūlyti produktą į optikos salonus bei vaistines, taip pat sudarydamos sutartį su siuntų įmone suteiktumėme galimybę užsisakius internetu gauti produktą tiesiai į namus. Internetinėje erdvėje prekiauti galėtumėme susitarus su jau egzistuojančiu puslapiu, o jei veikla klostysis sėkmingai, galėsime kurti savo puslapį.

Ateities planai yra susiję su užsienio rinka. Norėtumėme savo produktą pristatyti ES narėms bei kitoms valstybėms, kurios palaikys mūsų inovatyvią idėją. Taip pat siektumėme visiškai įsitvirtinti Lietuvoje, nes mums svarbi mūsų tėvynės žmonių gyvenimo kokybė. Kitas žingsnis būtų didesnių investicijų paieška ir galima produktų asortimento plėtra.

  • Microsoft Word 213 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2847 žodžiai)
  • Universitetas
  • Selina
  • Verslo projektas: akių kaukės gamyba
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo projektas: akių kaukės gamyba. (2019 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-projektas-akiu-kaukes-gamyba.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 16:20
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!