Verslo projektavimas


Verslo projektavimo testai. Rizikos vertinimas projektuojant verslą. Verslo projektas kursinis. Verslo projektai kursinis. Verslo projektavimas diplominis. Kursinis darbas projektas, verslo projektai.

Įvadas. Projekto istorija ir jo atsiradimas. Rinkos analizė ir marketingo koncepcija. Konkurentai. Kainodaros tikslai ir strategija. Reklama ir rėmimo strategija ir kryptis. Rizikos veiksnių įvertinimas ir prevencinės priemonės rizikai kontroliuoti. Medžiagos ir ištekliai. Projekto išdėstymo vieta. Technologijos parinkimas ir statybos projektavimas. Projekto organizacinė struktūra ir valdymo forma. Darbo ištekliai. Projekto įgyvendinimo planavimas ir biudžeto sudarymas. Finansinis projekto vertinimas. Ekonominis ir socialinis vertinimas. Išvados. Literatūra.

Verslo projektas — tai laikina veikla, nukreipta į unikalaus tikslo pasiekimą, turinti savo pradžią ir pabaigą bei baigtinius išteklius. Paruoštas verslo projektas - tai tam tikra užduotis su pradiniais duomenimis ir reikalaujamais rezultatais, kurie lemia užduoties sprendimo būdą. Verslo projektai ruošiami tiek norint įvertinti naują idėją, tiek realizuoti veikiančios įmonės perspektyvas.

Verslo įmonė rinkos sąlygomis gali funkcionuoti tik tada, kai savininkas ir visi joje dirbantieji sugeba objektyviai įvertinti išorines ir vidaus sąlygas, prognozuoja ateitį, organizuoja numatyta linkme savo veiksmus ir nuolatos kontroliuoja esamą padėtį.

Šiais laikais vis daugiau Lietuvos gyventojų savo atostogas ir laisvalaikį praleidžia toli nuo namų. Dauguma žmonių vos sulaukę laisvesnės minutės skuba pasinerti į gamtos teikiamus malonumus, pakvėpuoti grynu oru, pabėgti nuo miesto šurmulio ir mašinų ūžesio. Vienas iš patraukliausių Lietuvos rajonų turizmui yra Molėtų rajonas, pasižymintis nepakartojama gamta bei ežerų ir miškų gausybe. Dėl to, kad pati kilusi iš šio nuostabaus gamtos kampelio nutariau Molėtų rajone nedideliame Joniškio miestelyje prie Arino ežero įsteigti kaimo turizmą „Linyja“.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (3594 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lilin
  • Verslo projektavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo projektavimas. (2012 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-projektavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 16:26
×
108 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo