Verslo psichologija: Konsultacinės įmonės ir jų paslaugos


Paskaita Konsultacinės įmonės ir jų paslaugos. Vidinė komunikacija organizacijoje. Komunikacijos klaidos ir „ gerosios praktikos “ darbe pavyzdžiai. Proceso ir rezultato supainiojimas. Netinkamų komunikacijos priemonių naudojimas. Ignoravimas to , ko nepasakote. Teiginių formavimas ir įtaigus kalbėjimas. Paskaita Komandinis vaidmuo. Komandos formavimosi etapai. Paskaita efektyvus vadovavimas. Asmenybės bruožai , kurie yra svarbūs vadovui lyderiui. Vadovo veiklai būdinga. Taigi , vadovavimas yra viena iš labai sudėtingos vadovo veiklos funkcijų. Pavyzdžiai , iliustruojantys , kas yra puikus lyderis Gebėjimas būti lyderiu – nedaugeliui duota dovana. Lyderis turi būti charizmatiškas. Veiksmingas vadovavimas grįstas kontrole , prievarta ir manipuliavimu. Lyderis – aukštas pareigas einantis žmogus. Geri lyderiai yra labiau išsilavinę už likusius. PASKAITA Spiralinės dinamikos teorija. Asmenybių tipai Analitikai.


„Vilniaus Moterų namai“. Paslaugos: smurto netoleravimo ugdymas; smurtinių nusikaltimų šeimoje aukų įgalinimas; bendro socialinio teisingumo skatinimas; žmogaus teisių įtvirtinimas.

Atlikus tyrimą ir apklausus tris verslininkus kas užtikrina sėkmę versle gavau tokius atsakymus:

Svarbiausia visapusiška stiprybė, nes toks darbas reikalauja daug emocinės ir fizinės jėgos bei ryžtas.

 Robertas Diltsas – piramidės autorius teigia, kad žmogaus visą patirtį galima struktūruoti ir sudėti į atitinkamas lentynas – lygius. Dar įdomiau tai, kad tie lygiai, vienas su kitu tampriai susiję ir tiesiogiai vienas kitą veikia. Aukštesni lygiai veikia visus esančius žemesnius, o žemesnis gali, bet nebūtinai visados taip yra, turėti įtakos.

Du pirmieji piramidės lygiai (aplinkos ir elgesio) yra išskirtiniai tuo, kad jie yra tikroji mūsų patirtis, t.y. tai ką mes galime pamatyti, išgirsti, užuosti, paliesti, paragauti. Kiekvienas aukštesnis lygis tai mūsų patirties apibendrinimas suteikiant jai tam tikrą reikšmę/prasmę ir svarbą. Kiekvienas lygis turi savo klausimą į kurį atsako mūsų apibendrinimas pvz. Aplinka – kas, kur, kada?, Įgūdžiai – kaip?, Vertybės – kodėl? ir t.t. Kiekvienas aukštesnis lygis yra neįmanomas be žemesnių lygių. Labai dažnai, dėka savo pastebėjimų, to kas vyksta žemesniuose aplinkos ir elgesio lygiuose – padarome išvadas, klijuojam etiketes. Ir mūsų nuomonė pasikeis tik tada, kai pamatysime kitokį rezultatą.

2. Tarptautinė geroji praktika – į valstybės valdomas įmones grįžta stebėtojų tarybos.

3. Lietuvos saulės energetikos asociacijos geroji praktika. Tokios praktikos gali būti:rekomenduojami gamintojai ar instaliuotojai; įvairiūs įrengimo sprendimai pakeitę sistemų efektyvumą.

Vadai - drąsūs, lakios vaizduotės lyderiai, visada pasiekiantys tai, ko nori.

Advokatai - tylus ir paslaptingi, tačiau itin įkvepiantys ir niekad nepavargstantys žmonės.

Tarpininkai - poetiškos sielos altruistai, visada pasiryžę prisidėti prie gero tikslo.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (4694 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Verslo psichologija: Konsultacinės įmonės ir jų paslaugos
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo psichologija: Konsultacinės įmonės ir jų paslaugos. (2018 m. Rugsėjo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-psichologija-konsultacines-imones-ir-ju-paslaugos.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 02:00
×