Verslo rizika ir jos mažinimo galimybės Anyksčių vynas


Anykščių vynas teisinis statusas. Ab anykščių vynas finansiniai rodikliai.

Ab ,,anyksčių vynas” verslo rizika ir jos mažinimo galimybės. Įvadas. Įmonės pristatymas. Produkcija. Teisinis statusas. Konkurentai. Vartotojai. Kiekybinė rizikos analizė. Likvidumo rodikliai. Pelningumo rodikliai. Finansavimo rodikliai. Efektyvumo rodikliai. Kokybinė rizikos analizė. Gamybinė rizika. Ūkinė komercinė rizika. Ekonominė rizika. Investicinė rizika. Politinė ir juridinė rizika. Rizikos mažinimo būdai. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. Turbūt kiekvienos įmonės pagrindinis tikslas yra orientuotas į pelno gavimą. Pelno gavimas yra susijęs su tam tikra rizika, kuri pasireiškia neapibrėžtumu ir grėsme, kur gali atnešti įmonei tam tikrų nuostolių. Rizika yra taip pat suprantama kaip pavojus, priimant tam tikrą sprendimą yra nežinomi rezultatai ir pasekmės. Tam, kad sužinoti kaip įmonei sekasi kovoti su tam tikromis rizikomis yra apskaičiuojami finansiniai rodikliai. Jų pagalba sužinome bendrovės pelningumą, mokumą, likvidumą ir kt., kuriuos galime palyginti su kitų įmonių rodikliais ir daryti atitinkamas išvadas. Pačių rodiklių pagalba galima įvertinti verslo padėtį, nustatomos finansinės plėtros galimybės. Taip pat rodiklių pagalba galima nustatyti verslo vertę, įvertinamas finansinis stabilumas, prognozuojamos kreditų gavimo galimybės bei yra savotiška pagalba išvengiant klaidų. Ką galima išmokti naudojant finansinius rodiklius? Ogi tinkamai parinkti finansiniai rodikliai padeda greitai pastebėti silpnas verslo vietas, o išmanant juos nesunkiai galima pamatyti prastos situacijos priežastis. Tik tinkamai naudojant rodiklius galima sumažinti neigiamas pasekmes.

Užkirsti kelią neigiamiems padariniams įmonė turi imtis tam tikrų priemonių, kurie galėtų sumažinti verslo riziką ir užtikrintų veiklos stabilumą. Verslo rizikos mažinimo būdo pasirinkimui įtakos turi pati situacija, kurią ruošiamasi gerinti, bei asmuo, kuris priima sprendimus.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 127 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (2860 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arvydas
  • Verslo rizika ir jos mažinimo galimybės Anyksčių vynas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo rizika ir jos mažinimo galimybės Anyksčių vynas. (2012 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-rizika-ir-jos-mazinimo-galimybes-anyksciu-vynas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:12
×