Verslo rizika ir jos mažinimo galimybės įmonėje


Imones galimybes ir rizika. Likvidumo rizikos valdymo tobulinimo galimybes. Verslo rizikos valdymas ir jo tobulinimas. Turto augimo rodiklis. Viešbučio galimybės ir rizika. Verslo rizika referatas. Atsargų augimo rodiklis. Atsargų augimo rodikliai. Pirkeju skolu augimo rodikliai. Imones galimybes.

Įvadas. Įmonės pristatymas. IĮ Elektra. Įmonės istorija. Įmonės struktūra ir valdymas. Tikslų sistema. Išlaidų struktūra. Įmonės partneriai. Konkurentai. Kiekybinė įmonės rizikos analizė. Likvidumo rodikliai. Einamasis likvidumo rodiklis (current ratio –cr). Skubaus likvidumo rodiklis (quick ratio – qr):. Pinigų rodiklis (cash ratio – csr). Grynasis apyvartinis kapitalas (net working capital – nwc). Efektyvumo rodikliai. Atsargų apyvartumas (inventory turnover – int). Atsargų apyvartumas dienomis (inventory turnover in days – intd). Pirkėjų skolų apyvartumas (accounts receivable turnover – art). Pirkėjų skolų apyvartumas dienomis (ar turnover in days – artd). Skolų rodikliai. Skolų rodiklis (debt ratio – dr). Skolų nuosavo kapitalo rodiklis (debt to equity ratio – der). Pelningumo rodikliai. Veiklos pelningumas (operating profit margin – opm). Augimo rodikliai. Pardavimų augimo rodiklis. Pelno augimo rodiklis. Turto augimo rodiklis. Skolų augimo rodiklis:. Metų krizė. Įmonės apyvartumas. Pagrindiniai finansinės atskaitomybės rodikliai. Įmonės mokami mokesčiai. Iii dalis. Kokybinė rizikos analizė. Iiii dalis. Pasiūlymai. Išvados. Literatūros sąrašas:.

Rizika suprantama kaip galimybė patirti nuostolių, prarasti pajamas ir kt. Dažniausiai riziką siejame su žala, pavojais ir nuostoliais. Rizikos panaikinti neįmanoma, tačiau tai dar nereiškia, kad įžvelgę riziką, mes mesime savo veiklą ir pasuksime lengviausiu keliu. Ne, su rizika įmanoma „kovoti“. Jau nuo seno verslininkai stengiasi kuo įmanoma labiau sumažinti riziką ir numatyti galimus savo veiklos posūkius, kad išvengtų neigiamų pasekmių. Tyrime buvo naudoti konkrečios įmonės duomenys. Imonės finansinės būsenos ir jų raidos tendencijos yra nusakomos pagrindiniais finansiniais dokumentais (ataskaitomis) – balansine ataskaita, pelno (nuostolio) ataskaita.

Atlikus tyrimą, paaiškėjo, kad įmonės pardavimai 2011m išaugo 12% (lyginant su tos pačios įmonės 2010m duomenimis), kas lėmė ir pelno augimą, kuris 2011m išaugo 5%. Taigi, matome augimo tendenciją. Įmonė turėtų toliau investuoti į gamybinę sferą: į naujas technologijas, darbuotojų apmokymusir kt. Tik gera prekė yra paklausi prekė, tad visais įmanomais būdais reikia gerinti produkto kokybę, kad šis patenkintų visus kliento lūkesčius.

  • Microsoft Word 1537 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (4407 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Verslo rizika ir jos mažinimo galimybės įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo rizika ir jos mažinimo galimybės įmonėje. (2012 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-rizika-ir-jos-mazinimo-galimybes-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:38
×