Verslo ryšių su visuomene pristatymas


Verslo ryšių su visuomene samprata. Elektroninių cigarečių supažindinimas su visuomene ir jų reklama. Apie elektroninę cigaretę. Elektroninių cigarečių privalumai. Ryšiai su visuomene. Informavimo politika. Reklama. Spaudos, radijo ir televizijos reklama. Interneto reklama ir reklama prekybos taškuose. Išvados.

Informavimas apie naują prekę/paslaugą ir jos reklama.

Pagrindinis e-cig privalumas, kad ji tiek išvaizda tiek pojūčiu yra labai panaši į įprastą tabako cigaretę. Ją galima rūkyti visur – nėra ribojimų taikomų tabako gaminiams. Suteikia realų rūkymo pojūtį, be kenksmingų tabako dūmų, kuriuose yra per 4000 kenksmingų cheminių junginių iš kurių net per40 Alygio kancerogenų. Negeltonuoja dantys, nagai ir pirštai. Nėra nemalonaus kvapo iš burnos. Neįsigeria blogas kvapas į rūbus, plaukus, odą. Nesukelia rytinio kosulio. Tai yra ženkliai pigiau nei įprastos tabako cigaretės.

Naudosime šiuos reklamos būdus: Spaudos reklama Radijo reklama Televizijos reklama Lauko (išorinė) reklama Reklama ant transporto priemonių Interneto reklama Reklama prekybos taškuose.

Spaudos - Talpinsime skelbimus į laikraštį , dalinsime skrajutes (kuponus) kurios suteiks tam tikras nuolaidas. Radijo – sudarysime sutartis su radijo stotimis siekdami informuoti rinkos dalį apie naujas siūlomas prekes. Televizijos – užsakomos informatyvios reklamos populiariausiuose televizjos kanaluose . Reklamauojamas pats puslapis , o ne prekė.

Interneto reklama – kursime grupes socialiniuose tinkluose kuriuose bus skatinamas produktų populiarumas, suteikiama visa informacija apie patį produktą. Sudarysime sutartis su kitomis el.parduotuvėmis siekiant reklamuoti savąją. Reklama prekybos taškuose – talpinsime skelbimus su savo produktais tokiuose svetainėse kaip skelbiu.lt , skelbimai.lt , alio.lt.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 49 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (582 žodžiai)
  • Matas
  • Verslo ryšių su visuomene pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Verslo ryšių su visuomene pristatymas. (2014 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-rysiu-su-visuomene-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:38
×