Verslo samprata


Verslo skaidrės. Verslo samprata. Verslininkystės rūšys yra. Verslo tikslai. Verslo motyvai yra klasifikuojami į 4 grupes. Verslo funkcijos. Verslui įtaką darantys veiksniai yra. Verslo sėkmės faktoriai. Verslininkui būtini sugebėjimai ir žinios. Sėkmingai veikiantis verslininkas dažnai turi tokias savybes. Sėkmingai veikiančio verslininko. charakteristika (stanford universiteto. konferencijos išvados). Verslininkams privalu laikytis šių moralės normų. Verslo sferų sėkmingumas. Verslininkystės sėkmę ribojantys. veiksniai. Būdingiausi nevykusių vadovų. bruožai, žlugdantys jų veiklą. Verslo nesėkmė. Verslo principai? Ekonominiai verslo principai yra. Įmonė kaip organizacija atitinka šiuos kriterijus. Akcijos.


Verslininkystė – tai procesinis reiškinys, kai asmuo pasikliaudamas savo verslumu, situacijos pakankamumu, įsitikina savo sėkme ir prisiimdamas finansinę, moralinę ar socialinę atsakomybę, suformuoja naują pelningą ir vartotojams naudą teikiančią verslo idėją.

Sėkmingai veikiantis verslininkas dažnai turi tokias savybes:.

Pastovus noras pradėti naujus projektus (sugebėjimas inicijuoti). Aiškūs asmeniniai tikslai. Įprotis spręsti problemas savarankiškai. Tikslingas ir kryptingas veikimas. Sugebėjimas valdyti save. Noras valdyti savo ateitį ir gyventi veikliškai. Noras savo gyvenimo būdą perkelti į dalykinio aktyvumo sferą.

Nuolatinis siekimas tobulėti. Nenoras pavesti reikalus kam nors kitam. Energingumas ir ištvermė. Stresinės situacijos ir sugebėjimas jas įveikti. Atkaklaus darbo derinimas su visišku atsipalaidavimu. Mokėjimas įvardinti problemos esmę. Sugebėjimas reikšti savo mintis aiškiai ir glaustai. Mokėjimas bendrauti su žmonėmis.

SĖKMĖS SIEKIMAS – TAI NEATITIKIMO TARP BERIBIŲ NORŲ (SIEKIŲ) IR RIBOTŲ GALIMYBIŲ (SUGEBĖJIMŲ) ĮVEIKIMO PROCESAS. Pagal Harvey Mackay verslininko sėkmės būtinų (tačiau nepakankamų) prielaidų formuluotė yra tokia: atkaklumas+tikslo nustatymas+pastangų sutelkimas. Pagal Barbel ir Heinz Schwalbe verslininko sėkmės būtinų prielaidų formuluotė yra tokia: asmeniniai sugebėjimai+pastangų intensyvumas+motyvacijos laipsnis+realybės jausmas.

LABIAUSIAI VERTINAMOS NAUJO VERSLO PRADĖJIMO SFEROS:

  • Verslas Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Danutė
  • 44 puslapiai (2342 žodžiai)
  • Verslo skaidrės
  • MS PowerPoint 137 KB
  • Verslo samprata
    10 - 7 balsai (-ų)
Verslo samprata. (2015 m. Lapkričio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-samprata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:31