Verslo savaitė praktikos ataskaita


Žiniasklaidos praktikos ataskaita. Bendros žinios apie įmonę. Organizacijos veiklos pobūdis , produktų ir paslaugų nomenklatūra. Vartotojai ir jų segmentai. Kitos suinteresuotosios organizacijos veikla šalys. Organizacijos valdymo struktūrinė schema. Organizacijos tikslai , pagrindinės kompetencijos. Organizacijos savireklamos idėjos. Darbas redakcijoje pagrindinės redakcijos darbuotojų grupės. Darbo diena redakcijoje. Informacijos rinkimas. TEKSTO KŪRIMAS Apie naujienų ruošimą iš pirminio šaltinio. Apie naujienų ruošimą iš antrinio šaltinio. Informacinis straipsnis. Lt portalo komunikacijos gerinimo planas.


Šiuolaikiniame pasaulyje žiniasklaida užima vis didesnę reikšmę. Kiekvienas žiniasklaidos portalas yra skirtingas ir unikalus pagal savo paslaugų kokybę, ypatybėmis bei savo veiklos būdais. Mokomąją praktika atlikau UAB „VS Group“ Verslosavaitė.lt portale. Verslosavaitė.lt portalas sudomino tuo, kad prieš penkerius metus įkurta jaunimo įmonė šiandien yra smarkiai išplėtus savo veiklą ir sėkmingai bendradarbiaujanti su Lietuvos įmonėm atstovaudama jas bei rengdama pranešimus spaudai taip pat portale pateikiantis išsamią ir aiškia informaciją savo tautiečiams.Šis portalas sužavėjo tuo, kad jame dirba jaunatviškas kolektyvas, jų sugebėjimas realizuoti savo idėjas ir sėkmingas darbas šioje srityje.

Pagrindinis praktikos tikslas –susipažinti su įmonės veikla, darbu redakcijoje, išmokti parengti tekstą, kuris būtų vertas viešinimo portale, susipažinti su žiniasklaidos vaidmeniu visuomenėje.

Apžvelgti informacija gautą praktikos metu, kuri susijusi su darbu redakcijoje ir tekstų rinkimu, veiklos sričių planavimą, įvertinti savo pasiekimus pritaikant žinias ir praktinius sugebėjimus.

Aptarti žiniasklaidos vaidmenį visuomenėje, kuriant straipsnius, redaguojant tekstus,aprašant įgyvendintus projektus.

Išanalizuoti problemas su kuriomis teko susidurti rengiant straipsnius. Pateikti savo nuomonę bei pasiūlymus apie tolesnius organizacijos projektus, kuriuos portalas galėtų įgyvendinti. Komunikacijos gerinimo planas. Išvados.

UAB „VS Group“ šias veiklas – valdo ryšių su visuomene agentūra „Promo Service“, taip pat dirba internetinės žiniasklaidos srityje – valdo naujienų portalus VersloSavaite.lt ir Sportosavaite.lt. Pagrindinė „Promo Service“ veiklos sritis – ryšiai su visuomene, bendravimas su žiniasklaida. Į organizacijos siūlomų paslaugų asortimentą, konkrečiai apie ryšių su visuomene agentūros paslaugas, įeina: komunikacijos planų rengimas, pranešimų spaudai, straipsnių rengimas ir platinimas, reklaminių straipsnių rašymas, straipsnių inicijavimas, socialinės atsakomybės ir viešųjų ryšių akcijos, įmonės atstovavimas žiniasklaidai, įmonės įvaizdžio strategijos kūrimo paslaugos, spaudos konferencijų, seminarų, renginių organizavimas, interneto svetainių kūrimas ir priežiūra, reklaminė spauda.

Įmonės valdomo verslo naujienų portalo VersloSavaite.lt vartotojas yra įvairus, tačiau dažniausiai didesnes vidutines pajamas gaunantis, vidutinio ar jaunesnio amžiaus Lietuvos pilietis, besidomintis verslu ir bendromis aktualijomis. 2009 m. vykdyto viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ tyrimo duomenimis, verslo naujienų portalo VersloSavaite.lt skaitytojų auditoriją sudaro - 49 proc. įmonių savininkų, aukščiausio ir vidutinio lygio vadovų bei specialistų ir tarnautojų; 92 proc. aukštąjį ir aukštesnįjį išsilavinimą įgijusių žmonių. Įmonės valdomo sporto naujienų portalo Sportosavaite.lt skaitytojas – jaunas, besidomintis sportu, sekantis sporto pasaulio aktualijas. Įmonės valdomos ryšių su visuomene agentūros vartotojas priklauso nuo klientų poreikių. Agentūros paslaugomis besinaudojančios bendrovės agentūrai pateikia įvairius planus, projektus, kuriuose prašoma pasiekti tam tikrą konkrečią auditorijos dalį, kuri yra aktuali atitinkamai bendrovei. Kalbant konkrečiai apie „Promo Service“ paslaugomis besinaudojančius klientus – tai juridiniai ir fiziniai asmenys, perkantys iš agentūros ryšių su visuomene paslaugas.

Verslo savaitė praktikos ataskaita. (2015 m. Birželio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-savaite-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 18:53