Verslo sėkmė


Įvadas. Verslo sėkmė. Verslo aplinka. Įmonės veiklos sėkmė. Verslininko asmeninės savybės. Valdymo gebėjimai. Verslo sėkmė ir rizika. Išvados. Literatūra.

Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę pertvarkyta šalies politinė ir ekonominė sistema. Atsirado galimybių plėsti verslą. Šalyje kasmet įkuriamos dešimtys naujų įmonių, didėja darbo vietų skaičius, plečiasi rinkos, drauge didėja šalies ekonominis potencialas.

Organizacijos turi rinktis tokius darbuotojus, kurie padėtų joms veikti dar sėkmingiau ir kartu siektų priartinti bendrovės viziją, kuriai patys pritaria. Organizacijos, kuriose darbuotojai laikomi tik įprastų procesų operatoriais, ir darbuotojai, žiūrintys į savo darbą kaip į atlygį už jų kvalifikaciją ir patirtį, pasitenkina lengvu slydimu paviršiumi nesugebėdami imtis iniciatyvos ir dėti visas pastangas, kad ją įgyvendintų, tol, kol noras išlikti nepriverčia juos pasikeisti.

Organizacija turi būti visiškai atsakinga už savo darbuotojų ugdymą ir kartu ugdyti jų kūrybingumą, iniciatyvumą bei gebėjimą būti vadovais. Sėkminga rytdienos organizacija pradeda ugdyti verslų vadovavimą dar šiandien.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 184 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (2199 žodžiai)
  • Verslo sėkmė
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo sėkmė. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-sekme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:26
×