Verslo sekmės formulė krizės metu


Sekmingos organizacijos formule. Referatas apie sekmes formule. Sėkmingas verslas referatas. Sekmes formule referatai. Verslo elgsena krizes metu. Sėkmės planų sudarymas.

Įvadas. Verslo sėkmės formulė atėjus krizei (straipsnio santrauka). Įvairūs būdai išvengti rinkodaros ir kitų klaidų vedančių įmones prie bankroto (mano rekomendacijos). Išvados. Literatūros sąrašas.

Sėkmė susideda iš išmanymo, atsidavimo ir sunkaus darbo. Jau nesvarbu, kokiu keliu eini, svarbiausia – tikėti savimi.

Įmonės laukiant krizės ir ekonominių sunkumų, keičiasi ir viena iš finansiniams pokyčiams jautriausių sričių - reklama. Atėjo laikas atsigręžti į produktą ir jį pritaikyti pirkėjui, o jam kuo toliau, tuo svarbesnė kaina, o ne prestižas ar prekės įvaizdis. Žmogui reikia tiesiog daikto, arba tiesiog maisto. Pirkėjas ieško sūrio, bet ne subtilaus skonio gurmanams skirto brangaus sūrio.

Kai verslo įmonės ir toliau „sėkmingai“ bankrutuoja laukdamos valstybės paramos, pasidaro aišku, kad verslo sektorius priverstas kovoti su krize vienas. Valstybės deklaruojama pagalba – tai tik šiaudo metimas skęstančiajam. Kaip ištrūkti iš šio užburto rato, kur bankai reikalauja mokėti palūkanas, konkurentai negailestingai mažina kainas, klientai darosi vis įnoringesni, o darbuotojų netenkina karpomi atlyginimai. Išeiti rasti galima, tačiau tai priklauso nuo kompanijos dydžio, vadovavimo stiliaus ir sugebėjimo greitai prisitaikyti prie rinkos.

Šiame darbe pateiksiu kelis pavyzdžius įmonių, kurios galėjo bankrutuoti, tačiau išsilaikė rinkoje, ir kokiu būdu jos tai padarė. Tai pat pateiksiu pavyzdžius, kokias būdais ar priemonėmis galima išvengti bankroto ir smukimo bankrutuojančioms įmonėms, padėti joms išlikti, įsitvirtinti rinkoje.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2719 žodžiai)
  • Kotryna
  • Verslo sekmės formulė krizės metu
    9 - 3 balsai (-ų)
Verslo sekmės formulė krizės metu. (2012 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-sekmes-formule-krizes-metu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:27
×