Verslo socialinės atsakomybės ataskaita


Strategija ir analizė. Organizacijos aprašymas. Ataskaitos parametrai. Valdymas, įsipareigojimai ir įtraukimas. Ekonominiai rodikliai. Aplinkosauginiai rodikliai. Socialiniai rodikliai.


UAB „Littelfuse“ yra tarptautinė gamybos kompanija, kurios pagrindinės veiklos sritys yra elektronikos dalių, tokių kaip davikliai , jutikliai , jungikliai ir kiti elektros davikliai įskaitant ir autmobilių daviklius, gamyba. Vadovai kartu su darbuotojais puikiai supranta socialinės atsakomybės svarbą, todėl įmonė siekdama savo ambicingų tikslų ir atlikdama užduotis privalo elgtis atsakingai, būti darni visuomenės dalis. Įmonė visomis galimybėmis prisideda , kuriant geresnį gyvenimą visuomenei. Littelfuse įdiegė socialinės atsakomybės programas, kurios taikomos visoje mūsų organizacijoje .Kartu ir tarp mūsų tiekėjų. Šios programos principais grindžiamos ir mūsų pagrindinės įmonės vertybės kurios įtrauktos į pačios įmonės kultūrą. Mūsų įmonės politika modeliuojama pasitelkiant EICC elgesio kodeksą . Mes įsipareigoje pagerinti socialines, etines ir aplinkosaugines sąlygas visoje mūsų veikloje.

Mūsų strategija apima strateginio augimo sričių suderinimą su svarbiausiomis pramonės tendencijomis, kurios, mūsų manymu, yra perspektyvios ateityje.Jos apima žmonių gyvenimo kokybės kilimą,energijos vartojimo efektyvumą ir jos tausojimą, didėjančias susisiekimo ir komunikacijos galimybes, perėjimą prie prognozių ir prevencijų sistemų bei didėjančia globalizacija.

Didelį dėmesį skiriame darbuotojų saugai ir sveikatai. Šiuo atžvilgiu mūsų įmonėje dirbą šios srities specialistas, kuris kalbasi su darbuotojais ,kad jie jaustųsi gerai ir saugiai. Darbuotojams yra sukurtos sąlygos profesiniam augimui, reguliariai vykdome mokymus, seminarų ciklus, LEAN mokymus, veiklos ataskaitų pristaymus, pokalbius prie kavos. Ne rečiau kaip keturis kartus per metus organizuojame sportinius ir pramoginius-edukacinius renginius visiems savo įmonės darbuotojams.

Mūsų įmonė deda visas pastangas mažinant neigiamą poveikį gamyboje, todėl požiūris į veiklos rodiklius yra labai reikšmingas.

Įmonė ,siekdama neatsiriboti nuo visuomenės aktyviai prisideda prie paramos skyrimo ir koordinavimo labiausiai nukentėjusiems asmenims. Didelį dėmesį skiria ir jaunimo užimtumui taip skirdama po keletą praktikos vietų kiekvieną studijų semestrą , rengdama atvirų durų dienas, mokslinius seminarus, tapdama pagrindiniu „KTU karjeros dienos" remėju.

Uždaroji akcinė bendrovė „Littelfuse“ Lietuvoje buvo įkurta 1994 metais Kaune nuo 1994 metų sėkmingai konkuruoja Europos ir pasaulinėse rinkose tiekdama produktus ir technologijas garsiausiems pasaulio automobilių gamintojams.Visi įmonės darbuotojai prisideda prie aukštos kokybės produktų kūrimo. Įmonės būstinė yra Kaune , tačiau pagamintos detalės parduodamos visame pasaulyje.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 418 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2268 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonis
  • Verslo socialinės atsakomybės ataskaita
    10 - 7 balsai (-ų)
Verslo socialinės atsakomybės ataskaita. (2016 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-socialines-atsakomybes-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:58
×