Verslo statistikos namų darbai


Ukio statistikos namu darbas. Verslo ekonomikos namu darbas. Verslo statistikos namu darbas. Darbai verslo statistika. Verslo statistikos darbai. Verslo ekonomika namu darbai. Verslo statistikos uždaviniai. Ekonomikos statistikos namu darbo pavyzdziai. Verslo priežiūros institucijos namu darbas. Verslo statistika tikimybes.

Pagal tam tikras užduotis padarytos skaitinės charakteristikos ir t. T. Apskaičiuokite visų kiekybinių požymių skaitines charakteristikas. Patikrinkite, prielaidą, kad visi duoti kiekybiniai požymiai pasiskirstę pagal gauso dėsnį. Patikrinkite hipotezę, kad šiltus ir šaltus kraštus mėgstančių žmonių vidutinės pajamos yra vienodos. Užrašykite tikimybės, kad kelionę besirenkantis žmogus, važiuos į šaltus kraštus pasikliautinąjį intervalą; (P=0.95) Ar pakankamas imties tūris įvertinti šią tikimybę 0,15 Lt tikslumu? Užrašykite moterų vidutinių pajamų pasikliautinąjį intervalą. Patikrinkite hipotezę, ar galime teigti, kad tai kokį kraštą rinksis žmogus priklauso nuo lyties. Kaip stipriai šie požymiai yra susiję imtyje?

Skaitines charakteristikas randame: Data →Data Analysis →Descriptive statistics. Ieškodama pajamų skaitinės charakteristikos, iš duotų duomenų pažymėjau „Pajamos“. Taip pačiai ir su kitomis lentelėmis, ieškant vidutinės kainos-„Vid_kaina“, pirmos kelionės- „Pirma_kel“, o antros kelionės- „Antra_kel“.

Skaičiuojame koreliaciją (r) excel programoje. Spaudžiame: Data →Data Analysis→ Correlation. Pasižymime „Šalti kraštai (vid.kaina)“. Lentelė padaryta 3 uždavinio a dalyje.

Iš duotų duomenų susiskaičiuojame kiek vyrų ir kiek moterų buvo šiltuose ir šaltuose kraštuose.

Tikriname hipotezę, ar galime teigti, kad tai kokį kraštą rinksis žmogus priklauso nuo lyties.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (817 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Verslo statistikos namų darbai
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo statistikos namų darbai. (2012 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-statistikos-namu-darbai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 08:44
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!