Verslo statistikos namų darbo užduotis


Koreliacinė regresinė analizė. Tyrimo tikslai. X1 x2 x3 x. Koreliacinė analizė Y su kiekvienu X1 ,. , X. Porinė regresinė analizė. X1 , x2 , x3 , turi tiesinę priklausomybę , tai matosi iš pateiktų grafikų. Daugianarė koreliacinė regresinė analizė. Tiesiniu būdu. Netiesiniu būdu. Gautų rezultatų aprašymas. Paklausos prognozavimo slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodais atlikimas , vidutinės kvadratinės paklaidos apskaičiavimas. Mėnesiai Prognozė Paklaidos skirtumas Paklaida Mėnesiai Prognozė Paklaidos skirtumas. Naudota literatūra.

Atlikus šiuos veiksmus, galima atlikti koreliacinę analizę. (Tai statistinis metodas, kuriuo tikrinami atsitiktinių dydžių, turinčių normalųjį skirstinį, tarpusavio ryšiai generalinėje aibėje). Šis metodas leidžia nustatyti, ar egzistuoja ryšys tarp nagrinėjamų veiksnių, kurie yra išreikšti kiekybiniais rodikliais.

arba su Excel funkcija „CORREL“,

Koreliacijos koeficientas, išreiškia ryšio stiprumą Y su X-ais. Koreliaciniai ryšiai: x1 stiprus tiesioginis ryšys; x2 stiprus tiesioginis ryšys; x3 stiprus tiesioginis ryšys; x4 vidutinis tiesioginis ryšys; x5 vidutinis tiesioginis ryšys.

Pasirinkau tą koeficientą, kurio reikšmė artimesnė 1. x1, x2, x3.

Kai jau sužinojau, kad yra ryšys tarp parduotų krovinių skaičiaus (Y) ir X-ų (veiksnių), kyla klausimas – kaip jie priklauso? Kai didėja išlaidos telefonui - padidėja skambučių skaičius, ar didėja ir nuo jų priklausantys veiksniai? Dar vienas svarbus klausimas – kokia apimtimi jie padidėja ar sumažėja. Į visus aukščiau išdėstytus klausimus padeda atsakyti regresinė analizė. Ją atlikus radau lygtį, kuri sieja skambučių skaičių, ir nuo jo priklausančius veiksnius. Bendras regresijos tiesės lygties pavidalas yra toks:

a1 apskaičiuoti naudojausi Excel funkcija „SLOPE“. Ieškojau ryšio tarp Y ir jau anksčiau tyrimui atrinktų x1, x2, x3. Ieškoma regresijos lygties forma:

  • Verslas Namų darbas
  • Microsoft Word 669 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1214 žodžiai)
  • Justina
  • Verslo statistikos namų darbo užduotis
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo statistikos namų darbo užduotis. (2015 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-statistikos-namu-darbo-uzduotis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:07
×