Verslo strategijos


33 karo strategijos. Robertas grene 33 karo strategijos.

Verslas kaip karas 33 karo strategijos. Įvadas. Karo reikšmė šiandien. Karas su savimi. Priešingybių strategija. Partizaninio minčių karo strategija. Pusiausvyros strategija. Mirtinos vietovės strategija. Organizacinis (komandinis) karas. Komandinio valdymo strategija. Kontroliuojamo chaoso strategija. Dvasios pakėlimo strategija. Gynybinis karas. Protingos ekonomikos strategija. Kontratakavimo strategija. Atgrasymo strategijos. Nesikišimo strategija. Puolamasis karas. Ilgalaikė strategija. Žvalgybos strategija. Žaibo karo strategija. Jėgos strategija. Svorio centro strategija. Strategija „skaldyk ir valdyk“. Apėjimo iš nugaros strategija. Sunaikinimo strategija. Derliaus brandinimo strategija. Diplomatinio karo strategija. Išėjimo strategija. Neįprastas (purvinas) karas. Akių dūmimo strategija. Įprasta – neįprasta strategija. Teisuolio strategija. Tuštumos strategija. Sąjungos strategija. Kitų pralenkimo strategija. Fait accompli strategija. Bendravimo strategijos. Vidinio fronto strategija. Pasyvi strategija. Grandininės reakcijos strategija. Išvados ir siūlymai. Literatūros sąrašas.

TEMA. Svarbiausiu verslo tikslu galime laikyti visos rinkos ar jos dalies užkariavimą. Pirmiausia reikia užsibrėžti, kokiose rinkose įmonė turi būti lyderė, kad garantuoti jai ne tik išlikimą, bet ir klestėjimą. Tačiau šio dominavimo tikslo visiškai aklai siekti negalima. Pasitaiko ir tokių atvejų, kad įmonės jau įveikusios savo konkurentus, taip pražūtį atneša ir sau. Todėl „kariauti“ su konkurentais reikia išmintingai. Juk dažniausiai laimėti galima ir be kovos. Karo versle tikslas – išlikti bei suklestėti gaunant maksimalią naudą, o ne tik dominuoti. Galima pasirinkti įmonei priimtiniausią strategiją ir ją įgyvendinti taip, kad nei vienas konkurentas nesugebės to pakartoti. Taip pasielgusi įmonė įgaus ilgalaikį konkurencinį pranašumą.

DARBO TIKSLAS. Šio darbo tikslas išsiaiškinti, kodėl verslas yra karas ir kaip pritaikyti garsiąsias 33 karo strategijas.

DARBO UŽDAVINIAI. Darbo tikslui pasiekti, keliame šiuos uždavinius:

•Išnagrinėti 33 karo strategijas bei jų pritaikymą versle;

NAUDOTA LITERATŪRA. Rašant šį darbą buvo remtasi Robert Greene „33 karo strategijos“

DARBO STRUKTŪRA. Kaip ir kiekvienas rašto darbas, taip pat ir šis pradedamas įvadu bei baigiamas išvadomis. Darbą sudaro šeši dėstomieji skyriai. Pirmajame analizuojama karo reikšmė dabartiniame pasaulyje Likusiuose penkiuose skyriuose dėstoma informacija apie skirtingus karo tipus bei jiems priskiriamas karo strategijas.

  • Microsoft Word 85 KB
  • 2012 m.
  • 37 puslapiai (9592 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jovita
  • Verslo strategijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo strategijos. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-strategijos.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 00:18
×