Verslo susitikimų ir susirinkimų ypatumai Danijoje bei Lietuvoje


Anotacija. Įvadas. Darbo tikslas. Darbo objektas. Užvadiniai. Tyrimo metodai. Šalies aprašymas. Danijos klasifikacija. Pagal R. Lewis‘a. Pagal G. Hofstede. Pagal E. T. Hall‘ą. Informacija apie įmonę. Anketos atsakymų apibendrinimas. Atsakymų analizė. Lietuvos susitikimai ir susirinkimai. Išvados ir siūlymai. Literatūros sąrašas. Priedai.

Projektinis komunikacijos darbas, kurio tikslas išsiaiškinti Danijos ir Lietuvos susirinkimų ir susitikimų panašumus bei skirtumus. Šiame darbe atliktas tyrimas, kurio tema buvo : Vesrlo susitikimų/ susirinkimų ypatumai Danijoje ir Lietuvoje. Darbe aprašyta bendra informacija apie Daniją, jos įdomius geografinius, istorinius, statistinius, kultūrinius faktus, bei aprašyta šalių grupė, kuriai ji priklauso. Sudaryta anketa, ir apklausti Danijos gyventojai, kokie jų manymu yra verslo susitikimų/ susirinkimų ypatumai jų šalyje. Gauta informacija aprašyta darbe, palyginta su literatūroje pateikta informacija, ir su situacija Lietuvoje.

Išsiaiškinti Danijos ir Lietuvos gyventojų požiūrį į verslo susitikimus/ susirinkimus, juos palyginti su literatūroje rasta informacija, bei pateikti siūlymų, kaip reikėtų elgtis lietuviui Danijoje.

1.2 Darbo objektas:

Darbo objektas – Danijoje dirbantis respondentas. Jį apklausėme naudojant elektroninį paštą.

Pateikti Danijoje įkurtos įmonės darbuotojui anketą. Anketa sudaro 10 klausimų, kurie sudaryti taip, kad į juos būtų lengva atsakyti.

Pateikti informaciją apie pasirinktą įmonę, apklaustąjį žmogų.

Palyginti gautą tyrimo informaciją, su informacija iš literatūros apie Lietuvą, išsiaiškinti, kokie yra panašumai ir skirtumai.

Danija - dviratininkų šalis. Kiekvienam  garbės reikalas - turėti savo dviratį.

Danija pastaruoju laikmečiu buvo pripažinta laimingiausia ir labiausiai klestinčia valstybe pasaulyje. Ji yra pati novatoriškiausia pasaulio šalis. Taip pat ne vieną kartą buvo įvardijama - pačia ekologiškiausia šalimi pasaulyje. Danija papuola tarp 7 geriausiai mokslą išvysčiusių šalių ir t.t.

1.2 Pagal G. Hofstede

1.3 Pagal E. T. Hall‘ą

Pagal E. T. Hall‘ą Danai yra monochroniškos kultūros atstovai. Vienas darbas vienu metu, turi tikslus planus ir laiką iki kurio turi būti baigti visi darbai. Danai yra pratę prie išsamių paaiškinimų, tad nesusipratimų pasitaiko kurkas rečiau.

  • Microsoft Word 77 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (2058 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vilmantas
  • Verslo susitikimų ir susirinkimų ypatumai Danijoje bei Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo susitikimų ir susirinkimų ypatumai Danijoje bei Lietuvoje. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-susitikimu-ir-susirinkimu-ypatumai-danijoje-bei-lietuvoje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 21:04
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo