Verslo tikslai ir verslo motyvacija


Tema. Verslo tikslai. Pasirinktiems tikslams realizuoti, reikalingos skirtingos bazės. Verslo tikslai. Motyvacija kurti savo verslą. Kas svarbu, kuriant verslą? Motyvacijos rūšys. Išorinė motyvacija. Vidinė motyvacija. Tinkamos verslo kūrimo motyvacijos. Formos. Mažiau tinkamos motyvacijos formos, susijusios su būtinybe kurti verslą, nes nelieka kitos išeities. Verslo sėkmės faktoriai. Pagrindinis motyvacinis teiginys – stabilus pajamų gavimas, tačiau. Praktinė užduotis “ verslumo mokykla”.


5 žmonių tipai – kuriančių ar norinčių kurti verslą:.

Informaniakai Skeptikai – baimė išeiti iš konforto zonos “ nepabandysiu – nesužinosiu” “ neturiu ką prarasti” “ žinau ką reikia daryti,bet nedarau”.

Vidinė Išorinė Išorinė, kai reikia dirbti Vidinė, kai norisi dirbti.

Net jei idėja patinka, yra degimas noru judėti į priekį, vis tiek būna veikloje daug rutinos, neįdomaus darbo, kurį neišvengiamai reikia padaryti, todėl būtina grįžti prie vidinės motyvacijos. Kaip save motyvuoti?

Savo verslo idėjos realizavimas Savo unikalių žinių, patirties ar tyrimo rezultatų panaudojimas “ savojo aš” realizavimas, kai verslumas yra vienintelis tinkamas gyvenimo būdas Noras transformuoti vartotojų gyvenimą ir patirtį Noras sukurti gerovę sau ir kitiems Noras kontroliuoti ir būti nepriklausomu.

Mažiau tinkamos motyvacijos formos, susijusios su būtinybe kurti verslą, nes nelieka kitos išeities.

Nesugebėjimas rasti darbo Kitų žmonių skatinimai Nepasitenkinimas esama situacija, prasta atmosfera ar atlygis darbe Manymas, kad savame versle dirbti lengviau, nei dirbti kitiems.

Pagrindinis motyvacinis teiginys – stabilus pajamų gavimas, tačiau ...

Jei turėtum 10 Eur ir 3 val., ką darytum, kad uždirbti daugiau? Kaip be investuotojų pradėti verslą?

  • MS PowerPoint 687 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (808 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sipa
  • Verslo tikslai ir verslo motyvacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo tikslai ir verslo motyvacija. (2020 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-tikslai-ir-verslo-motyvacija.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 11:17
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo