Verslo tikslų ir poreikių specifikacija


Anotacija. Įvadas. Verslo proceso analizė. Verslo proceso aprašas. Išorinė verslo proceso analizė. Vidinė verslo analizė. Verslo tobulinimo strategija. Strateginiai ir operaciniai tikslai. Užsakovo poreikio analizė. Sistemos naudojimo scenarijus. Esamoji būklė. Scenarijaus aprašas. Priemonės scenarijui įgyvendinti. Sistemos įgyvendinimo ir teikiamos naudos analizė. Operacinis įgyvendinamumas. Techninis įgyvendinamumas. Ekonominis įgyvendinamumas. Juridinis įgyvendinamumas. Sistemos panaudojimas. Sistemos teikiama nauda. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe siekiama išanalizuoti plastiko gaminius kuriančios bei gaminančios įmonės programinę sistemą kurios tikslas – gerinti bei optimizuoti gamybos procesą, bendravimą bei sinergiją tarp įmonės, klientų bei tiekėjų užsakymų, atsižvelgiant į modernius verslo principus. Siekiama išsiaiškinti kaip tokia sistema būtų diegiama ir pritaikoma, detalizuojama schemomis.

Lietuvos Respublikos 2000 m. liepos 13 d. nutarimas Nr. VIII-1835 „Akcinių bendrovių įstatymas“. įstatymas paskelbtas: Žin., 2000, Nr. 64-1914, prieiga per internetą:

Lietuvos respublikos 2002 m. birželio 4 d. nutarimas Nr. IX-926 „Lietuvos respublikos darbo kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įstatymas“. Įstatymas paskelbtas: Žin., 2002, Nr. 64-2569, prieiga per internetą:

"Plastikos pasaulis" - viena didžiausių plastikos produktų gamintojų įsikūrusi Europos Sąjungoje. Įmonės produkcija susideda iš įvairiausių gaminių: plastikiniai vienkartiniai indai, įrankiai, pakuotės ir daug daugiau. Gamybos apimtys priklauso nuo gaunamų užsakymų, tačiau metinis pelnas dažniausiai nebūna mažesnis aštuonių milijonų eurų. Tiekiama produkciją ne tik Europos Sąjungos ribose, taigi gausu ir globalių klientų. Daug dėmesio skiriama kokybės tikrinimui, kadangi pagrindinis įmonės sėkmės veiksnys yra kokybė. Produktai yra gaminami žaliu keliu - mažinamas kenksmingų dujų išmetimas gamybos metu, perdirbdama daug plastiko. Įmonė pastoviai modernizuoja technologijas, skatina bei rūpinasi savo darbuotojais ir bando išlaikyti savo gerą vardą.

Kadangi įmonė pasisako už kuo mažesnę žalą ekologijai, žaliavos perkamos ne tik grynos, bet ir reikalaujančios perdirbimo. Pastarosios yra pigesnės, reikalaujančios papildomų resursų paruošti gamybai. Galutiniame rezultate, perdirbamas plastikas atlieka ir gamtos švarinimo funkcija, todėl yra naudingesnis šiuo atžvilgiu. Kalbant apie produkcijai naudojamus dažus, reiktų atsižvelgti į jų kenksmingumą aplinkai bei žmogui.

Įmonės gamybos produktai – vienkartiniai indai, įrankiai bei įvairios plastikinės pakuotės, gaminamos pagal užsakovo poreikį. Proceso metu pagrindinis tikslas yra kuo efektyviau išnaudoti turimus resursus. Gaminant lieka nemažai nepanaudoto plastiko, kurį išlydžius galime vėl paversti žaliava. Būtent todėl nebenaudojamos žaliavos kiekiai yra minimalūs. Siekiant užtikrinti produkcijos kokybę privaloma nuolat atlikti patikras, o rastą broką išlydyti ir gaminti prekę iš naujo.

Įmonei svarbu, kad visuomenė suprastų ekologijos svarbą, poveikį gamtai. Skatinimas rūšiuoti palengvina plastiko perdirbimą. Ši informaciją perduodama naudojant įvairias reklamos formas, organizuojant renginius, švarinimosi akcijas, taigi, investavimas yra būtinas. Kalbant apie pačios įmonės veiklą, būtina akcentuoti aukštą produkcijos kokybę. Svarbu sukurti malonią ir visus saugumo reikalavimus atitinkančią darbo aplinką – tokiu būdu darbuotojas jausis ir bus svarbi gamybos proceso dalis, todėl stengsis, kad produkciją atitiktų aukščiausius standartus.

  • Microsoft Word 539 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (2176 žodžiai)
  • Wadziukas
  • Verslo tikslų ir poreikių specifikacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo tikslų ir poreikių specifikacija. (2015 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-tikslu-ir-poreikiu-specifikacija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 08:24
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo