Verslo vadybos praktika


Įvadas. Įmonės charakteristika. Uab „Alna“. Uab “Eika”. Uab “ sveiki produktai”. Įmonės verslo idėja, vizija, misija, vertybės, tikslai ir uždaviniai. Terminai. Įmonės juridinis statusas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės personalas. Valdymo sprendimai ir dokumentacija. Išorinės aplinkos veiksniai. Išvados. Literatūra.


UAB “Eika” yra viena iš didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę EIKA šiuo metu sudaro:

Verslo procesų valdymo ir nuomos paslaugos.

Individualių programinių sprendimų kūrimas -„Alna Software“.

Elektroninių dokumentų valdymo sprendimų gamintojas -„DocLogix“.

Įmonė įsikūrusi Vilniuje, A.Goštauto gatvėje 40A,įregistruota 1992-05-01.Įmonės teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Įmonė išsiskyrė į dvi grupes – UAB”EIKA” ir UAB”Eikos statyba”. Įmonėje dirba apie 150 darbuotojų.

Įmonė UAB “Sveiki produktai” įsikūrusi Vilniuje, P.Lukšio gatvėje 32. ”LIVINN” parduotuvių tinklai yra įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune,Klaipėdoje ir Panevėžyje).Pirma parduotuvė atidaryta jakšto g., Vilniuje. UAB “ Sveiki produktai” Lietuvoje turi 11 parduotuvių (6 Vilniuje, 3 Kaune, 1 Klaipėdoje bei 1 Panevėžyje). Įmonė įregistruota 2007-04-26, teisinis statusas- uždaroji akcinė bendrovė. Įmonėje dirba 59 darbuotojai.

VERTYBĖS – įmonė “EIKA” verina komandinį darbą, jų sėkmės paslaptis ir yra sėkmingai suformuota komada, kurie vieni kitus supranta iš pusės žodžio.

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI – suformuoti komandą, kuri sėkmingai dirbtų prie projekto. Pagrindinis uždavinys yra sukurti projektą, kuris patenkintu visus kliento poreikius.

ĮMONĖS ISTORIJA – parduotuvių grupė Livinn- sveiki produktai prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, nutūralia ir ekologiška kosmetika, švaros prekėmis. Uždaroji akcinė bendrovė “Sveiki produktai” savo veiklą pradėjo 2007 metais, pirmoji parduotuvė atidaryta 2007 metais, Jakšto g., Vilniuje.

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI – įmonės tiklas nėra išvengto to, ko visi norime išvengti, bet ir gauti produktus, kurie mus pasotintų ir džiugintų.Nes aliejus nėra tiesiog aliejus, o sultys tikrai nelygios sultims. Visi renkamės tai kas mums atrodo tikrai svarbu.Įmonei “Sveiki produktai” svarbu prekių kokybė, ekologija beio santykiai tarp žmonių.

TIKLSO SIEKIMAS – prekyba, švietėjiška veikla, seminarai.

VERTYBĖS – įmonei labia svarbu klientams pasiūlyti kokybiškus, natūralius ir ekologiškus produktus. Darbuotojai visada nusiteikia patarti bei konsultuoti. Įmonė vertina sažiningumą todėl jų produktų kokybė atitinka kainą.

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI – pagrindiniai įmonės tiklai ir uždaviniai yra suteikti visą informaciją klientams. Daryti viską, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie jų parduotuvių grupę.

Įmonė UAB “Alna” nuo įmonės gyvavimo pradžios Lietuvoje iki 2006 metų lapkričio mėnesio veikė kaip akcinė benbrovė (AB), valdė “Alnos” IT įmonių grupes baltijos šalyse ir Lenkijoje. Nuo 2006 metų lapkričio mėnesio tapo uždarąja akcine bendrove. UAB statusas leidžia greičiau ir paprasčiau priimti sprendimus, o tai labia svarbu įgyvendinant įmonės investicinius planus.

Didžiausi „Alnos“ akcininkai – Milaknių šeima, pagal akcininkų sutartį kartu valdanti 98 proc. bendrovės akcijų

Įkuriamas Inovacijų centras, pavadintas "Future 1" vardu (sutrump. F1), kaip atskiras bendrovės departamentas.

Siekdama įsitvirtinti Baltijos valstybių rinkoje, „Alna“ įsigijo verslo valdymo programų tiekimo lyderės Estijoje „PerSimplex“ kontrolinį akcijų paketą.

UAB “Sveiki produktai” įmonė įsikūrė 2007 metais, nuo 2014 metų vasaros savo pavadinimą “Sveiki produkta” pakeitė į Livinn sveiki produktai.

„Alna“ specializuojasi trijose informacijos technologijų verslo srityse: IT konsultacijos ir paslaugos, verslo valdymo sprendimai ir konsultacijos bei individualūs programinės įrangos sprendimai.

Inovacijų centras, pavadintas "Future 1" vardu (sutrump. F1), buvo įkurtas 2004 m. kaip atskiras bendrovės departamentas.

Įmonės UAB „Eika“ veikla neįmanoma be gero planavimo ir vykstančių procesų analizės.Labai svarbu tinkamai pasirūpinti atsargų valdymu, gamybos paruošimu, planavimu, dokumentacija, vykdymo kontrole ir t.t. Reikalavimai kokybei nuolant didėja, tad įmonė priversta ieškoti būdų kaip darbus atlikti taupiau bei sparčiau, o tai nepavyks jei įmonės darbas nebus gerai organizuotas,neišskirti svarbiausiu sėkmingo darbo momentai, nepaskirstyti darbai bei atsakomybė.

  • Verslas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 169 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (4530 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • Verslo vadybos praktika
    10 - 9 balsai (-ų)
Verslo vadybos praktika. (2016 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-vadybos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:02
×