Verslumas kaip gamybos veiksnys


Referatas verslumas. Verslumo gamybos veiksniai. Gamybos veiksniu tipai. Gamybos veiksniai valdymas.

Verslumas kaip gamybos veiksnys. Įžanga. Verslininkystės prasmė. Vadybos mokslo raida. Henry fordo verslumo pradžia. Gamybos proceso samprata. Gamybos tipai. Produkto vadyba. Sisteminis požiūris. Šiuolaikinė aplinka ir jos įtaka gamybos organizavimui. Išvados. Naudota literatūra.

Gerą vadovavimą pirmiausiai reiktų teikti sau, jeigu gali puikiai vadovauti sau, tuomet jūs dirbate efektyviau ir taip pasiekiate daugiau. Efektyvumo negalime priskirti prie atlikto darbo kiekio, tai galime priskirti prie to kaip darbas buvo atliktas siekiant reikiamų rezultatų. Taigi gerai vadovaudami sau, bei siekdami efektyvumo, galite susikurti tokią darbo aplinką, kurioje dirbsite ne sunkiau, bet greičiau, geriau, naudingiau, išradingiau. Norint įgyvendinti šias galimybes visų pirma jūs turite turėti šiuos gebėjimus:

1.Tikėjimas savo sėkme ir užbrėžtų tikslų siekimas. Nuolatinis žiūrėjimas į ateitį, optimizmas, siekimas įvykdyt užduotis pelningam verslui plėtoti, energingumas, visiškas pasitikėjimas savimi, atkaklumas, atsidavimas savo darbui.

2.Noras būti nepriklausomam. Turėjimas savo nuomonės priimant įvairius sprendimus, mokėjimas dirbti savarankiškai, bei netradicinių sprendimų pomėgis.

3.Kūrybingumas. Sugebėjimas formuluoti naujas idėjas, išradingumas idėjų paieškose, smalsumas, naujovių ir permainų nebijojimas.

4.Apskaičiuota rizika. Gebėjimas priimti sprendimus ir dirbti neturint visapusiškos informacijos. Savo galimybių įvertinimas, užsibrėžiant sunkius, tačiau įgyvendinamus tikslus.

5.Veržlumas ir ryžtingumas. Mokėjimas naudotis gyvenimo duotomis galimybėmis. Visiškas pasitikėjimas savimi, žinant, jog tu esi savo likimo kalvis.

Šie gebėjimai reikalingi kiekvienam norinčiam įsidarbinti tam tikroje darbo rinkoje, tačiau verslininkui, jie turėtų būti aktualiausi. Tik naudodamasis pasitikėjimu savimi, noru tobulėti tu gali pasiekti norimų rezultatų. Tau nebūtina aplinkinių pagalba. Noras kurti naujas idėjas, plėtoti ne tik savo verslą, bet ir savo žinių bagažą, tau gali padėti aprėpti, atrodo neaprėpiamas galimybių ribas.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3742 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Verslumas kaip gamybos veiksnys
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslumas kaip gamybos veiksnys. (2013 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslumas-kaip-gamybos-veiksnys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:57
×