Verslumas skaidrės (2)


Verslumas. Svarbiausia rinkos ekonomikos varomoji jėga – verslininkai. Verslininkystė – tai savarankiška veikla. Verslumas – tai asmens gebėjimas įgyvendinti savo idėjas Suvokti ( surasti) ką daryti. Verslumo ugdymas Asmeninė saviugda. Verslininkas yra asmuo, turintis kapitalą ir pelnui maksimizuoti naujų pelningų veiklos krypčių. Verslininkas atsakingas už Verslo sumanymą ir gamybos organizavimą. Produktų gamyboje taikomas naujas technologijas ir verslo organizavimo formas. Verslininko sėkmė ir reputacija priklauso nuo įžvalgumo. Pagrindinės verslininkystės plėtros sąlygos yra šios Privati nuosavybė. Ekonominiai verslo principai Verslas. Ekonominė verslo rizika 6 Visiška ekonominė atsakomybė už verslo rezultatus. Savikontrolės klausimai Kas yra svarbiausia rinkos ekonomikos varomoji jėga. Kurioje ekonomikos sistemoje pirkėjai. Kaip vadinama akcininkams mokama pelno dalis. Kaip vadinamas žmogus, kuris pradeda verslą ir sujungia bei organizuoja žemės. Kaip. Kaip vadinami nuosavybės arba skolos dokumentai. Kokio dydžio turi būti akcinis kapitalas.


Verslininkas atsakingas už: Verslo sumanymą ir gamybos organizavimą, sujungiant gamybos veiksnius – žemę, darbą ir kapitalą – prekių ir paslaugų kūrimo tikslu. Priimtus verslo sprendimus, prekių gaminimą, interesų pagrįstą iniciatyvą; Rizikos naštą;.

Verslininko sėkmė ir reputacija priklauso nuo įžvalgumo, išminties bei drąsos. Tai jam padeda prognozuoti, planuoti, daryti sprendimus. Pasiryžimas rizikuoti laikomas savarankišku veiksmu ir ši funkcija negali būti perduota jo samdomiems padėjėjams ar kitiems samdytiems vadybininkams.

Pagrindinės verslininkystės plėtros sąlygos yra šios: Privati nuosavybė, kuri ugdo verslininko šeimininko jausmus, verčia tobulinti gamybą; Ūkininkavimo laisvė, be kurios negali būti rinkos Konkurencija, verčianti gerinti kokybę; Teisinė verslininkų apsauga ir verslininkystės skatinimas. Pradedant verslą, reikia deramai įvertinti visas sąlygas, savo galimybes, parengti verslo planą.

Kurioje ekonomikos sistemoje pirkėjai, pardavėjai ir pelnas vaidina svarbų vaidmenį? 5. Kas atsitinka su pinigų kursu infliacijos laikotarpiu? 6. Kas yra privaloma rinkos ekonomikos sistemai? 7. Kas gamina monetas?

Kaip vadinama akcininkams mokama pelno dalis? 9. Nuo ko priklauso verslininko sėkmė ir reputacija? 10. Kokios sąlygos yra būtinos verslininkystei plėtoti? 11. Kas yra verslas? 12. Kas yra rinka?

Kaip vadinamas keleto asmenų rungtyniavimas siekiant to paties tikslo? ( Konkurencija) 17.Kaip vadinamas pinigų ar vertybinių popierių išleidimas į rinką? ( Emisija) 18.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 8 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (662 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Verslumas skaidrės (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Verslumas skaidrės (2). (2016 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslumas-skaidres-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:41
×