Verslumo planas


Tiklsas. Projekto uždaviniai. Pagrindinis uždavinys. Įmonės paslaugos. Ši įmonė „Nepakartojam šventė“ teiks švenčių organizavimo paslaugas. Paklausa Kadangi. Vartotoju apžvalga. Konkurentai. Mūsų pasirinktoje įsteigimo vietoje konkuruojančių firmų nėra. Partneriai ir tiekejai. Reikalingi ištekliai. Planuojamos investicijos. Mėnesio išlaidos. Kainodara. Reklama. Įpatingą dėmesį skirtime reklamai. Verslo struktūra. Rizikos veiksniai.


VERSLO PLANAS Asistentė A. Gudgalienė Panevėžys,2015.

Įkurti renginių organizavimo „Nepakartojama šventė“ įmonę . Išsiaiškinti, kokios perspektyvos, naujam verslui. Teikti Panevėžio ir ne tik įio miesto žmonėms pagalbą organizuojant šventes.

Gauti finansavimą iš banko renginių organizavimo įmonei „Nepakartojama šventė“.

Įmonės paslaugosŠi įmonė „Nepakartojam šventė“ teiks švenčių organizavimo paslaugas:1. Šventės vietų parinkimas.2. Renginių scenarijų, vedimo, dekoravimo paslaugos.3.Matinimo ir apgyvendimo paslaugų parinkimas.4. Įvairiausių švenčių organizavimas..

Transporto parūpinimas.6.Švenčių filmavimas ir fotografavimas.7. Pasirūpinsime renginio įgarsinimu, apšvietimu ir kitais techniniais klausimais.

PaklausaKadangi tokias paslaugas teikiančių įmonių Panevėžio mieste yra tik keletas todėl ši įmonė įgautų pranašumą – organizuodami šventes pasitelgdami geriausius šios sryties specialistus,kurie savo žinias tobulintusi įvairiuose kursuose ne tik Lietuvoje, bet ir uzsienyje.

Šios įmonės vartotojai galėtų būti nuo jauniausio iki seniausio. Mūsų teikiamos paslaugos būtų unikalios tuo, kad organizuojamos šventės gali būti ir mažiems ir dideliems. Kadangi įmonėje dirbs aukštos klasifikacijos darbuotojai todėl bet kokia šventė ir bet kokiai amžiaus grupei yra ne ryba.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 229 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (520 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • Verslumo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslumo planas. (2016 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslumo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:38
×